“Прижало?”: Полякова просить владу дозволити концерти

За словами співачки Олі Полякової, в плані виходу з карантину немає жодного слова про те, коли будуть проводитися масові культурні заходи.

Про це вона заявила в програмі “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна”, передає “Це моя Україна“.

“Прочитала в інтернеті поетапний план виходу з карантину. Так ось: офіси, бари, ресторани, метро почнуть працювати, а про шоу-бізнес, про культуру, про культурно-масові заходи там не сказано ні слова. Тобто ми, люди, які збирають стадіони, які є рупорами, які працюють на днях міст, сіл, беруть участь в акціях на підтримку всього, – ми не існуємо, в понятті народних депутатів нас немає “, – зазначила Полякова.

“Я закликаю весь культурних цех об’єднуватися в профспілки, щоб створювати свій штат юристів, визначатимуться із загальними напрямами і вимагати, щоб влада нас бачила. Поки я бачу: в тому, як ми будемо виходити з карантину, влада не бачить нас”, – додала вона.

Учасник гурту “Антитіла” Тарас Тополя також в ефірі “України” повідомив, що всі концерти його групи перенесли на вересень.

“Концерти завершилися, вони перенесені на вересень. Близько 30 концертів перенесли на вересень, і у нас втрати тільки від того, що ми змушені переформатувати всі процеси, – близько млн грн. У нас скасування концертів в Європі, невизначена ситуація з концертами в США. нам дали зрозуміти, що раніше вересня на концерти не можна розраховувати “, – зазначив Тарас.