Гордон: інтерв’ю з Поклонською вкрай важливе для нашої країни

В ефірі телеканалу Україна 24, журналіст Дмитро Гордон розповів умови за якими стало можливе інтерв’ю з Наталією Поклонською. Також він повідомив, що дане інтерв’ю вкрай важливе для нашої країни. На запитання ведучого, чим саме воно важливе? Дмитро Гордон відповів:

Про це інформує (переклад на українську мову) Це моя Україна.

” Ви знаєте, всі ці роки, багато років, я свідомо пишу історію країни. Це можливо високопарно сказано, але це правда. Тому що мої співрозмовники, люди які стали історичними фігурами і коли небудь, я бсолютно в цьому впевнений, історію будуть вивчати на по брехливим наскрізь підручникам, які постійно переписуються в догоду новому режиму. А по неупередженим, або упередженним судженням моїх співрозмовників.

Мене дуже тривожить, що відбулось з нашою країною на початку 2014 року, дуже тривожить. Я не знаходжу відповіді на деякі питання. Я намагаюсь їх знайти, чесно намагаюсь знайти. Я не розумію, що відбулось на майдані, до кінця. Так для мене пазли практично склались, але я до кінця не розумію. І сенсаційне інтерв’ю, я не побоюсь цього слова “Сенсаційне” і воно справді сенсаційне, з Володимиром Парасюком, якого цитують другий або третій тиждень всі, від Москви Соловйова до всіх наших ЗМІ. Мало було пролити світло на ту історію, мені не зрозуміло, що було на майдані. Мені не зрозуміло чому втік Янукович, тобто мені зрозуміло, але дуже важливо коли про це говорю не я, на основі того, що мені хтось розповів тихенько на вушко, не бажаючи виступати офіційно. А коли про це говорять свідки цих подій.

Наталя Поклонська дуже важливий свідок, який проливає світло на то, чому Росія анексувала український Крим. Що відбулось. Звідки ця тотальна зрада. Наталя Поклонська це символ зради, тому що вона громадянка України. Вона працювала в Генеральній Прокуратурі України на той момент. Як вона стала прокурором Криму? Як це відбулось? Як росіяни віджимали Крим, це ж цікаво. Що відбувається сьогодні в Росії, в госдумі, в Криму? Що означає така її любов до Миколи 2 і несприняття фільму вчителя “Матильда”. Її характеристики оцінки Путіна і іньших державних діячів. Що їй не подобається в Росії. Чому вона скучає по Україні, це дуже цікаво.

І саме головне, що те що говорять мої співрозмовники це свідчення очевидців, які ляжуть в основу історії України. Можна не любити Наталю Поклонську, можна любити Наталю Поклонську, але її цікаво слухати. І я це зробив, я журналіст і я слухаю всіх хто представляє для мене, як журналіста інтерес. Якщо завтра Віктор Федорович піде на інтерв’ю – я буду щасливий, щасливий зробити з ним інтерв’ю.