У Чернівцях полісмени одягли наручники на літнього чоловіка, а йому стало погано (Відео)

У місті Чернівці, на вулиці Комарова полісмени застосували фізичну силу та одягли кайданки на літнього чоловіка. Чоловік торгував на стихійному ринку, під час згаданого інцеденту йому стало погано.

Інформує Це моя Україна з посиланням на ТВА

Відео з інцидентом було опубліковано в Facebook спільноті “Стопхам Буковини”

У пресслужбі Управління патрульної поліції Чернівецької області ситуацію прокоментували наступним чином.

“12 липня о 10:45, поліцейські отримали виклик «Торгівля з рук в невстановлених місцях» на вулиці Комарова. Приїхавши по вказаній адресі було виявлено правопорушення, а саме торгівлю продуктами харчування на тротуарі, із порушниками провели індивідуально-профілактичні бесіди, правопорушення припинили.

Невдовзі, о 14:35 на спецлінію 102 прийшов повторний виклик за тією ж адресою, приїхавши полісмени побачили тих самих громадян які знову повернулися та продовжували торгувати на тротуарі. Дані особи відмовлялися пред’являти документи щоб встановити їхню особу та називатися, й продовжували торгівлю. Громадянин який також попередньо здійснював торгівлю за адресою вулиця Комарова, на законну вимогу поліцейського згідно ст. 36 ЗУ “ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ” покинути місце вчинення правопорушення, де велася розмова з іншим правопорушником не реагував, виражався нецензурною лайкою та поводив себе агресивно.

Після декілько попереджень громадянина було затримано, відповідно до статті 261 КУпАП із застосуванням спецзасобу кайданки згідно ст. 45 ЗУ “ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ”. Після чого чоловіку стало зле, патрульні на місце події негайно викликали ШМД госпіталізації чоловік не потребував. На даного громадянина складено адмінпротоколи за ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство), ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) КУпАП, ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей)”, – йдеться у повідомленні. – ідеться у повідомлені.

https://www.facebook.com/tva.ua.channel/videos/1133789567021253/