У Німеччині планують ввести тестування на Covid-19 в аеропортах

Усі пасажири котрі прилітають  з країн у яких небезпечна епідеміологічна ситуація, будуть проходити тестування на Covid-19.

За повідомленням кореспондента Укрінформу до такої згоди прийшли міністри охорони здоров’я федеральних земель ФРН.

Повідомляється, що тести будуть проводити безкоштовно. Проте поки що невідомо коли саме дана система запрацює, оскільки потрібно облаштувати пункти для збирання аналізів. Також повідомляється, що також така система діятиме в морських портах.

Читайте також В Польщі на фермі працювали 17 українців заражених коронавірусом

Для подорожуючих з інших країн Євросоюзу буде можливість зробити безплатний тест протягом 72 годин після повернення, «але не в аеропортах, а в медичних установах та лабораторіях», – заявила журналістам сенатор з питань охорони здоров’я Берліна Ділек Калайчі.

«Поточні показники зараження ще раз показують, що ми все ще перебуваємо в середині пандемії. А зростання обсягу подорожей збільшує ризик того, що більше інфікованих будуть повертатися до Німеччини», – сказав федеральний міністр охорони здоров’я Єнс Шпан.

Всі, хто повертається до Німеччини з відпусток із “небезпечних країн”, будуть зобов’язані заповнювати спеціальні картки с особистою інформацією, їх вибірково перевірятимуть.

За останню добу в Німеччині зафіксовано 815 нових випадків COVID-19, що є найвищим показником з 15 травня. Загалом від початку епідемії у Німеччині коронавірус підтверджено у 204 183 осіб, померли 9111.