В поїзді нелюд жорстоко побив жінку і намагався згвалтувати у присутності маленького сина: жінка у лікарні

Жінка з сином вирішили бігти до провідниці вагона за допомогою, але вона спала і не надала допомогу.

31 липня в поїзді “Маріуполь-Київ” чоловік намагався зґвалтувати жінку на очах у її маленького сина.

Про це пише сама жінка – Анастасія Лугова на своїй сторінці в Facebook, повідомляє “Це моя Україна“.

Жінка розповідає, що близько третьої години ночі вона прокинулася від того, що їй завдають сильні удари по голові. Невідомий пробрався в купе до неї з сином в одних тільки трусах. Він притиснув її до ліжка за горло і продовжував бити. Далі спробував згвалтувати, але тут прокинувся син жінки і почав кричати, щоб чоловік не чіпав його маму.

Далі, за словами Анастасії, чоловік спробував вдарити малюка, але жінка сказала, що зробить все завгодно, лише б той не чіпав її сина. Той заспокоївся, зняв труси і почав цілувати їй ноги. Дитина в цей момент все бачив і сильно плакав.

Жінка вмовила чоловіка піти в його купе, щоб все відбувалося не на очах дитини. Він погодився.

В купе жінка помітила великий ніж і подумала, що немає сенсу кричати, адже якщо він прийшов і побив її, то зможе і зарізати. Але в якийсь момент її син знову почав плакати і жінка попросила піти і приспати його. Чоловік погодився, але сказав їй повернутися, інакше буде гірше.

Далі жінка з сином вирішили бігти до провідниці вагона за допомогою, але вона спала і не надала допомогу. Далі вони побігла по вагонах але ніхто не поспішав їм допомагати. На допомогу прийшла лише провідниця іншого вагона, яка вкрила їх у себе.

До слова, весь цей час насильник біг за матір’ю і дитиною. Начальник поїзда наказав затримати його, щоб передати в поліцію в Києві. У столиці насильника таки затримали.

Анастасія виклала на своїй сторінці відео як сильно її побили . Зараз жінка перебуває в лікарні. У неї перелом щелепи.

https://www.facebook.com/anastaisha.lygova/videos/pcb.3376715202381318/3376713285714843/?type=3&theater

Читайте також: Пральна машина током вбила 7-річного хлопчика: деталі страшної трагедії.