“Відмовився підписати протокол про перемогу Лукашенка”: у Білорусі знайшли мертвим молодого хлопця

29-річного директора музею з білоруського міста Волковиськ (Гродненська область) Костянтина Шішмакова, який відмовився підписувати протокол на виборах і пропав безвісти, знайшли мертвим.

Про це пише Наша Ніва, передає “Це моя Україна“.

Шишмаков займав пост директора Волковиського військово-історичного музею імені Багратіона. Він був одним з двох членів комісії на виборчій дільниці в Волковиську, які відмовилися підписувати протокол. 15 серпня він подзвонив дружині і сказав, що більше не буде тут працювати, після чого зник безвісти. Його смерть підтвердили також в пошуково-рятувальному загоні Ангел.

Портал Оnliner повідомив, що сестра дружини чоловіки також розповіла, що його знайшли мертвим. В УВС Гродненського облвиконкому заявили, що його знайшли в лісі поруч з містом Мости.

Костянтин Шишмаков пропав 15 серпня. Незадовго до зникнення він подзвонив дружині і сказав, що виїжджає з роботи, і додав, що «більше працювати тут не буде».

Його батько Андрій Шишмаков розповідав, що його син і ще один чоловік 9 серпня були у виборчій комісії та відмовилися підписати підсумковий протокол. Він також повідомив, що за них розписалися інші, про що зниклий розповів дружині.

Після пропажі директора музею співробітники Національного художнього музею Білорусі та Національного історичного музею вийшли на акцію в його підтримку і висловили солідарність з усіма, хто пропав до і після виборів.

Читайте також: “Батьки не знаходять собі місця”: у Білорусі вже 80 людей пропали безвісти під час протестів, двоє осіб загинуло.