“Слава Україні”: учні однієї з макіївських шкіл довели до сказу одного з очільників “ДНР”

В одній зі шкіл, яка знаходиться на окупованій терористами території учні проявили неабияку національну позицію . Випадок трапився в одній зі шкіл міста Макіївка під час візиту так званого “віце-прем’єра” «ДНР”” Олександра Ананченкова.

Про це повідомляє  OBOZREVATEL з посилання на донецього блогера.

Як йдеться в повідомлені віце-прем’єр пвевдореспубліки відвідував одну зі шкіл. Під час його візиту спочатку все йшо за планом: вчителі стояли у стійці “смирно” та посміхалися проросійським ЗМІ. Але, згодом, “віце-прем’єр” зайшов до одного з класів і привітався “привіт діти”. На що діти йому цілим класом голосно відповіли “Слава Україні”.

Після цього розлючений представник псевдореспубліки швидко вибіг з класу.

Наступного дня дітей та їхніх батьків викликали до “МДБ ДНР”, туди ж “запросили” вчителів та директора школи для проведення з’ясувально-роз’яснювальної роботи.

1600185544 d184d0b0d182d196d0bfd196d0bfd182d196d0bfd182d196d0bfd182

Варто зазначити, що діти продемонстрували всім приклад справжнього патріотизму, оскільки любити Україну в окупації – потрібно мати велику сміливість. Розуміючи, що за такі слова їх можуть кинути на підвал, покарати їх близьких, підлітки не побоялися висловити свою позицію.

Читайте також: Терміново потрібна допомога: український військовий перебуває у важкому стані.