Стало відомо коли МОЗ хоче встановити канікули в школах та університетах

Міністерство освіти і науки України надішле завтра, 12 жовтня рекомендаційні листи до всіх закладів загальної середньої освіти щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня.

Повідомляє Українська Правда з посиланням на в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет у Telegram

“Маючи спільну позицію з колегами в уряді та розуміючи всю відповідальність, яка покладена на нас перед країною, ми ухвалили рішення, відповідно до якого завтра, 12 жовтня, буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно.

Закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) рекомендуватимемо перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків (при цьому вважаю за необхідне повернути кошти за проживання студентам, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року)”. – Пише в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

Також Сергій Шкарлет зазначив, що заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та головного державного санітарного лікаря.

Нагадуємо, як писав раніше Сергій Шкарлет у своєму телеграм каналі:

Коронавірусна інфекція все більше розповсюджується нашою країною. Уряд і місцева влада мають вживати всіх заходів, щоб в країні не відбувся колапс. Так, в.о. міністра освіти на науки України Сергій Шкарлет закликав місцеву владу перевести навчальні заклади на дистанційне навчання.