“На 400 гривень у січні 2021 році буде підвищено пенсії”, – міністр соціальної політики

Вже з січня наступного року пенсіонерам у віці від 65 років піднімуть пенсії на 400 грн., а у липні планують ще одне підвищення пенсії для осіб, які старше 75 років.

Про це повідомила міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час свого виступу ефірі програми “Право на владу”, передає “Це моя Україна”.

Марина Лазебна зазначила, що в бюджеті на 2021 рік є закладенні відповідні кошти на підвищення пенсій людям у віці від 65, 75 і 80 років.

“В зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати підвищується ще один соціальний стандарт – мінімальна пенсійна виплата для пенсіонерів, яким виповнилося 65 років, у кого є повний стаж, на 400 гривень”, – говорить Марина Лабезна.

Очільниця міністерства уточнила, що вже в січні пенсіонери, які підпадають під цю категорію, отримають вказане підвищення пенсії.

Крім того, Лазебна повідомила, що у липні реалізовуватиметься програма підвищення пенсій особам, яким виповнилося 75 років.

marina lazebnaya 730x380 1
на фото Марина Лазебна

Марина Лазебна також додала що, підвищення в 500 гривень отримають 80-річні пенсіонери.

Нагадаємо, раніше ми писали, що тепер кожен українець може викликати коронавірусну мобільну бригаду, через кол-центр МОЗ.