Увага: Міносвіти рекомендує школам через негоду знову перейти на дистанційне навчання

Загальноосвітнім навчальним закладам України рекомендується перейти на дистанційну форму навчання у зв’язку з морозами і складними погодними умовами, які не вщухають майже тиждень. МОН радить освітянам організувати навчальний процес так, аби вберегти здоров’я дітей.

Про це йдеться у листі МОН до керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій та керівників закладів загальної середньої освіти передає “Це моя Україна“.

“Просимо розглянути можливість організації навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти, інтернет-ресурсів; провести серед учасників освітнього процесу роз’яснювальну роботу щодо попередження переохолодження, техніки безпеки тощо”, – йдеться в листі МОН.

Зазначається, що у разі надзвичайних погодних умов, кожна адміністрація школи самостійно вирішує, чи вчитимуться діти, чи тимчасово навчання буде призупинене.

Зазначимо, що вихідними, 13-14 лютого, в Україні посиляться морози. Уночі температура сягатиме -13-18°С, а вдень — -10-15°С.

Нагадаємо, раніше ми писали: В Польщі бус з українцями влетів в дерево, багато постраждалих (фото).