Ангійська для початківців: як швидко вивчити мову

Англійська мова давно вже стала однією з обов’язкових дисциплін в школі чи університеті, її знання часто потрібно і при влаштуванні на роботу, та й під час відпустки за кордоном вона ніколи не буде зайвою. Але що робити тим, хто пропускав уроки з англійської в школі або зовсім забув мову через брак практики. Вихід один – навчання на курсах англійської мови. А якщо ви хочете навчатися дистанційно, то найкращий варіант для Вас це курси-онлайн.

Отже, ви вирішили вивчити ангійську мову. Тут все починається з рівня Beginner. Це базовий щабель на курсах, де закладаються основи читання, вимови і основні принципи граматики.

Рівень Beginner для дорослих підходить тим, хто не зможе скласти навіть елементарне речення англійською мовою. На етапі з нуля вас навчать елементарним готовим фразам-кліше, які найбільш поширені при повсякденному спілкуванні, а також вмінню самостійно формулювати прості речення. Таким чином, ви запам’ятовуєте потрібну лексику, яка не ляже мертвим вантажем у вашій підсвідомості, а буде активно використана при спілкуванні з іноземцями. Якщо ви хочете опанувати английский для начинающих, радимо звернутися школи ангійської мови з сучасними методами навчання. Серед таких онлайн-шкіл радимо звернути увагу на EnglishDom.

Етап Beginner підійде тим, хто:

  • ніколи не вивчав англійську мову;
  • якщо ви вчили англійську мову дуже давно, і нічого не пам’ятаєте з пройденого;
  • ви колись займалися мовою самостійно і бажаєте ще раз пройтися по початковому курсу, щоб систематизувати свої знання;
  • якщо ви не впевнені в своїх лінгвістичних здібностях, але бажаєте спробувати почати вивчати нову мову.

Кожен етап навчання англійській мові стоїть на чотирьох «китах»: аудіювання, говоріння, читання і письмо. На курсах ангійської мови, де проводиться якісне навчання основний акцент робиться на формування непідготовленої вимови і сприйнятті її на слух.

Яких результатів варто очікувати від проходження курсу анлійської мови для початківців?

Звичайно, постає питання, яких же чекати результатів після закінчення етапу навчання для початківців, і на що вистачить отриманих знань?

  • По-перше, ви зможете подорожувати і орієнтуватися за кордоном без англомовного супроводжуючого, спілкуватися на знайомі теми в повсякденних ситуаціях: магазині, кафе, готелі, аеропорту, і т.п;
  • По-друге, ви навчитеся розуміти граматичну структуру, тобто освоїте його базу, на яку потім будуть накладені нові знання. Ви на автоматі зможе побудувати елементарні речення;
  • По-третє, позитивна динаміка стимулює вас до продовження навчання, додасть вам сил і бажання вдосконалювати отримані навички;
  • По-четверте, завдяки сучасним методикам, таких як в онлайн-школі іноземних мов EnglishDom, ви зможете набагато ефективніше, міцніше і швидше освоїти матеріал, який не зітреться з пам’яті при належній практиці.

Навчання на онлайн-курсах англійської для початківців – це перша сходинка для тих, хто хоче грамотно і впевнено говорити на мові, хто хоче зняти страх розмови з іноземцями і навчитися розуміти англійську мова на слух.