“Йому тільки 5 місяців і він хоче жити”: для порятунку маленького хлопчика потрібна ваша допомога

Олексійчику тільки 5 місяців, але вже зараз він потребує пересадки головного мозку. У хлопчика діагностували  захворювання крові – гемофагоцитарний лімфогістіоцитоз. Для лікування дитини потрібно аж 155 тис. євро.

Про це інформує Благодійний фонд «Крила надії», передає “Це моя Україна”.

Ця хвороба дуже рідкісна. При цьому захворюванні надмірно активується клітинний імунітет, він не розпізнає «своїх» та «чужих», тому атакує власний організм. Єдиний спосіб врятувати життя Олексійка – якнайшвидше провести пересадку кісткового мозку. У світі не багато клінік, які спеціалізуються на проведенні ТКМ таким маленьким дітям. Також одиниці лікарів мають успішний досвід в лікуванні діток з таким діагнозом. Проте Університетська клініка Верони має і відповідний досвід, і умови. А ще там розроблена унікальна таргетна терапія, яка підвищує шанси Олексіка на одужання. І ці ліки клініка надасть хлопчику безкоштовно. Але за трансплантацію треба заплатити. А це значні кошти.

Олексійкова сім’я – прості люди, які мешкають у селі на Львівщині. І як і всі батьки, мріють про щасливе життя для своєї дитини. Проте без вашої допомоги їм не впоратися. Для порятунку Олексійка потрібно 155 тис. євро (145 тис. для проведення операції та 10 тис. на супутні витрати протягом року лікування за кордоном). Час на збір коштів – місяць, поки стан Олексійка стабільний і дозволяє їхати з ним до Італії.

Важлива кожна допомога. Кожні 50, 100 чи 200 грн наближають хлопчика до одужання. Не будь байдужими, хоч поширте інформацію.
Реквізити для переказів:
? 5169330519980178 – карта Приватбанк
? IBAN UA733052990000026005041005761 код ЄДРПОУ 35620901 – для переказу з інших банків.

admin

Читайте попереднє

Ще жорсткіші заходи: з 1 березня уряд Чехії знову планує посилити карантин

Читайте далі

У Львові 15-річний підліток забив насмерть безпритульну жінку