За допомогою якої технології найкраще збільшувати губи?

Привабливість є дуже важливою для більшості жінок. Саме красиві повні губи завжди вважалися еталоном краси. Намагаючись надати губам бажані форми і розмір, жінки знаходять різні методи. На щастя, сучасна естетична медицина готова запропонувати сучасний спосіб вирішення актуальної проблеми – процедуру збільшення губ гіалуроновою кислотою. Так, звернувшись до клініки Gold Laser за процедурою збільшення губ у Києві ви отримаєте чудовий результат, який виправдає ваші очікування. Інноваційні технології і високоякісні натуральні препарати дозволяють домогтися бажаного результату, який закріпиться на тривалий термін.

Саме унікальна методика забезпечить обсяг і бажану красу губ. Корекція форми губ гіалуроновою кислотою – популярна процедура, що набула поширення у всьому світі. Тисячі жінок вже встигли відзначити надзвичайну ефективність і безпеку методики. Збільшення губ натуральними препаратами дає можливість здійснити корекцію форми губ без оперативного втручання.

Популярність процедури збільшення губ обумовлюється широким спектром дії філерів – речовин, що вводяться в губи. Заповнювачі на основі гіалуронової кислоти дозволяють не тільки змінити форму і об’єм губ, але і надати їм здоровий, свіжий вигляд за рахунок нормалізації в губах водного балансу і процесів обміну речовин.

Гіалуронова кислота для губ: особливості застосування препарату

Процедура збільшення губ передбачає введення в губи безпечних компонентів. Губи наповнюються гіалуроновою кислотою – речовиною, яка у великій кількості міститься в організмі кожної людини. Препарат вводиться в губи за допомогою ін’єкцій з використанням тонкої голки для мінімізації больових відчуттів у пацієнта.

Гіалуронова кислота відповідає за важливі обмінні процеси в організмі. Речовина є основним компонентом методик відновлення шкіри обличчя та інших чутливих зон. Позитивний вплив кислота надає і на губи.

Косметолог здійснює ін’єкції в проблемні зони губ, після чого за допомогою особливої ​​методики коригує губи до бажаної форми. Препарат фіксується в потрібному положенні, формуючи обсяг губ і розгладжуючи глибокі і дрібні зморшки в місці дії.

Переваги процедури збільшення губ за допомогою гіалуронової кислоти

Технологія корекції губ з використанням натуральних компонентів набула широкого поширення завдяки наявності значного числа позитивних особливостей:

  • Збільшення губ гіалуронової кислотою надає їм природну форму. Гіалуронова кислота засвоюється організмом, тому після закінчення деякого відрізка часу губи візьмуть свій колишній вигляд.
  • Препарат абсолютно безпечний для організму. У губи вводиться речовина, яке вже міститься в організмі, що зводить до нуля можливість відторгнення або виникнення алергічних реакцій.
  • Кислота фіксується в губах в заданому положенні, виключаючи зсув або міграцію речовини після здійснення процедури.
  • Збільшення губ гіалуронової кислотою не має вікових обмежень: підкоригувати губи, надавши їм бажану форму і об’єм можуть жінки від 17-ти років. Пацієнти солідного віку (від 60-ти років) мають можливість здійснити процедуру збільшення губ після консультації фахівця.
  • Основний компонент, який вводяться в губи це гіалуронова кислота, який забезпечує повсюдне омолодження шкіри, нормалізує споживання води клітинами дерми.

Ефект від застосування гіалуронової кислоти ви відчуєте відразу: після першої процедури губи будуть виглядати більш об’ємними і привабливими. Саме в клініці лазерної косметології і хірургії Gold Laser є все необхідне для того, щоб забезпечити бажаний результат.

uvelychenye gub

Підготовка до збільшення губ передбачає консультацію фахівця. Косметолог огляне губи, призначить сеанс, визначить необхідні параметри обладнання відповідно до індивідуальними характеристиками організму пацієнта і очікуваннями щодо величини і форми губ. Методика корекції губ допускає можливість використання місцевої анестезії: на губи наноситься знеболюючий препарат для усунення неприємних відчуттів у пацієнта.

Обирайте найкраще для себе і будьте задоволені!