В Італії жорстоко побили та зґвалтували українку

В італійському місті Мілан, жорстоко побили та зґвалтували жінку з України.

Повідомляє “Українська газета” в Італії із посиланням на італійські ЗМІ.

Повідомляється, що з українкою котра постійно мешкає в Італії близько тижня не могли зв’язатись рідні. Занепокоєні родичі почали дзвонити знайомим жінки.

Так, знайомий жінки 53-річний Єгиптянин відшукав її у неадекватному психічному стані, в двозірковому готелі. Чоловік забрав її, та доставив до місця мешкання в районі Прекотто.

Після чого рятівник зателефонував у поліцію. Прийшовши до себе жінка розповіла, що її побили та зґвалтували, у згаданому готелі.

Нагадуємо, в Італії померла 23-річна українка, яка випала з вікна готелю.

Правоохоронці відсліткували камери відеоспостереження неподалік готелю та вийшли на слід зловмисника, його вдалось затримати.

У клініці Манджіагаллі в яку госпіталізували потерпілу, медики виявили травми які свідчать про сексуальне насильство.

Як відомо, 48-річна українка зареєструвалась у готелі 28 квітня, тобто в день, коли її родичі перестали отримувати від неї вістки і пробула там понад тиждень. Поліція буде з’ясовувати, що трапилось між цим днем та 5 травня, можливих причетних до злочину та події які відбувались у готельному номері.

Готельний номер де мешкала потерпіла прибрали, однак карабінери вилучили простирадла та рушники з очевидними біологічними слідами, для експертизи.

Так само, вилучено одяг жінки, який вона мала на собі коли її врятував її друг.

Прокуратура відкрила кримінальну справу. Триває слідство.

Читайте також, “Знайшли в калюжі крові”: в Італії трагічно загинула українська заробітчанка.