26-річна дівчина працює далекобійницею і радує людей своїм співом (ВІДЕО)

26-річна Ірина Перегрим-Фединяк з селища Івано-Франкове, Яворівського району, що на Львівщині, вже декілька років поспіль працює далекобійницею за кордоном. Окрім цього дівчина дуже гарно співає, а зараз вже і професійно займається вокалом. Співає Ірина виключно українською мовою.

Ірина мріяла стати співачкою — має справді красивий голос, у чому можуть переконатися всі підписники її “Facebook”-сторінки, де вона викладає свої пісні.

Після школи Ірина вступила до Львівського інституту економіки й туризму. За освітою дівчина менеджер готельно-ресторанного бізнесу. Під час навчання працювала офіціантом і барменом, проте зрозуміла, що це не та робота, яка їй подобається.

Згодом пішла на курси візажистів і щиро захопилася цією справою: майстер-класи, макіяжі, замовлення — робота приносила і задоволення, і заробіток.

Можливо вона й присвятила би цьому більше часу, якби не коханий чоловік — професійний далекобійник. Саме він навчив дружину вправно кермувати і зацікавив автомобілями — настільки, що Ірина навіть «асистувала» йому в заміні запчастин чи ремонті та їздила за можливості з ним у рейси. Тепер вона теж далекобійниця.

Ірина поєднує роботу зі співом

Ірина розповіла про свою незвичну для дівчини роботу, та як їй вдається поєднувати її зі своєю улюбленою справою — співом. Вперше за кермо вантажівки Ірина сіла у 23 роки.

Мені було 23, коли я вперше сіла за кермо вантажівки.Тоді ще юна, не впевнена в собі (але впевнена у своїх бажаннях, налякана і водночас безмежно щаслива, що йду у свій бажаний світ — я з нетерпінням чекала дня, коли вперше прийму машину.

Я тішилась, як мале дитя і протуркотіла всі вуха своєму напарнику про те, як я хвилююсь, але як вже чекаю цього моменту. Майже кожні 200 км з Польщі до Нідерландів я питалась чоловіка: «Ну що, ми вже приїхали? Ну що там, довго ще? Ну коли ми вже будемо біля неї?»

Я з нетерпінням чекала моменту, коли зможу надіслати батькам перші світлини біля моєї мрії. Я так хотіла поділитися з іншими тим бажаним, до чого я так наполегливо йшла”, — говорить Ірина.

Зараз дівчина любить свою роботу і почувається впевнено за кермом багатотонного транспорту.

“Я відчувала себе такою «мацьопкою» у порівнянні з цією «бандурою» і, що найцікавіше, у цій своєрідній небезпеці я відчувала себе захищеною.

З цього часу змінилось багато і про ці зміни я часто нагадую: саме тут і саме з нею я стала впевненішою в собі, я чітка в своїх цілях, я стала відвертою і «прямою», я стала ще більше уважнішою, банально… — та стала більше розуміти жарти.

Який у мене досвід?? Стаж?? Сказати не можу. Адже особисто для мене досвід та стаж в цій професії рахується не роками, а кількістю проїханих кілометрів, а отже — він щоразу змінюється і збільшується.

Я ще досі іноді дивлюсь на неї і в голові проскакує думка: «Капець!!!І це я їжджу на ось цьому велетні???»

Єдине, що залишилось без змін — це та ж любов до вибраного мною світу! Я кайфую і мій світогляд змінюється в позитивну сторону. Я і надалі ділюся різними фото, і з вами також. І просто показую відкрито вам цей «світ»”, — додає дівчина.

Зараз Ірина також професійно зайнялась вокалом. Бере участь у конкурсах та виходить на сцену. Дівчині вдається поєднувати улюблене хоббі з роботою.

Ось одне з багатьох відео на якому Ірина прекрасно співає:

Читайте також: Польща оновила правила перетину кордону, зокрема для українців.