Ексдружина DZIDZIO вразила мережу відвертим знімком топлес

Співачка SLAVIA, яка зовсім недавно розійшлася з відомим співаком Михайлом Хомою (DZIDZIO) вирішила влаштувати для своїх шанувальників пікантну фотосесію.

В ці спекотні дні SLAVIA вирішила позасмагати та водночас наробити нових фото для свого Instagram. Так, знаменитість розмістила гарячий знімок, де постала топлес та у жовтих стрингах. Співачка грайливо позувала на камеру, лежачи на білосніжному рушнику на терасі заміського будинку.

Ось саме пікантне фото:

1041882 1 w 570
на фото співачка Slavia

“Літо – це коли хочеться ніжитися на сонечку. Люблю місця, де зливаєшся з природою тілом і душею… Де немає сторонніх поглядів, де не треба фарбуватися, думати, у що одягнутися, де не потрібно рівно тримати спинку, робити сексуальну ходу і демонструвати бренди та інтелект… Коли лежу на сонечку, я не читаю книжку, не розмовляю телефоном… Я спостерігаю за природою, вслухаючись в її ультразвуки, і почуваюся в моменті… А ще, я пишу вірші до своїх майбутніх пісень…” – розповідає SLAVIA.

Зазначамо, недавно був розгорівся скандал між співачкою SLAVIA та Олею Цибульською. Конфлікт між дівчатами виник через того ж таки DZIDZIO. Оля Цибульська навіть заявила, якщо ексдружина DZIDZIO її погрожувала.