У Харкові розгорівся мовний скандал: “ніякої української тут не буде”

В місті Харкові розгорівся черговий мовний скандал. Продавець кіоску “Колос. Долина смаку” не захотіла обслуговувати жінку після того, як вона заговорила з нею українською мовою.

Про це розповіла відвідувачка магазину Оксана Хвиля на своїй сторінці в Facebook.

Мешканка Харкова робила покупку в магазині і на питання продавчині, чи є у неї дрібні гроші вона відповіла, що дріб’язок вона шукає тільки для тих, хто обслуговує її українською мовою.

Після цього працівниця магазину почала кричати і грубіянити жінці, вона відібрала у неї пакет з товарів і кинула її 100 гривень назад.

“Вона почала кричати, щоб я котилася до Бандерштадту, що вона росіянка, приїхала з Росії, і ніякої української тут не буде”, – розповіла Оксана.

Жінка пішла, але потім прийшла з дочкою, яка допомогла їй зняти на відео продавчиню і її манеру спілкування.

“Тепер у мене на руках доказ її поведінки. Ви можете зацінити. І так, я готую офіційну скаргу. І не тільки омбудсмену. Я хотіла залагодити конфлікт, але її начальниця кинула трубку зі словами “Розмовляєте українською? До побачення!”, – додала вона.

Продавчиню звільнили

Згодом вдалося з’ясувати , що продавчиня намагалася видати свою подругу за власницю кіоску.

Коли власник побачив хвилю в соцмережах, йому стало погано. В той момент, коли я побачила в приваті повідомлення від його дружини, він вже знайшов заміну, і звільняв цю продавчиню.

Оксан Хвиля зазначила, що: “йому вона не хотіла давати мій телефон, він прохав – дай, вона ж дзвонила твоїй подружці, але ця тільки повторювала, що ні, ніякого телефону вона мені не давала”.

Однак згодом вдалося усе з’ясувати.

“А цій істоті я сказала в очі, що тут Україна, і тут така російська брехня, до якої вона звикла, не проходить. Теж мені, іхтамнєтка. Взагалі, цікаво, як вона проілюструвала уцю гнилість Русскава міра”, – підсумувала Хвиля.

Раніше ми писали: На Кіровоградщині у місцевому ставку втопились дві дівчинки (фото).