“Работали карателями”: у Скабєєвої на ток-шоу істерика через призначення Яроша на нову посаду в ЗСУ

На днях Дмитра Яроша призначили радником голокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Ця новина викликала неабияку істерику на російському телебаченні. Так, скандальна російська пропагандистка ток-шоу “60 хвилин” Ольга Скабєєва в екстреному порядку перервала ефір і оголосила російським глядачам про нове призначення Яроша.

Скабєєва в істериці підкреслила, що Яроша призначено радником Залужного, який наказав завдати удар “Байрактарами” по позиціях російських окупаційних військ на Донбасі під Тельманово.

“Термінова новина, термінова і досить жахлива: колишнього лідера “Правого сектору” Яроша офіційно призначено радником Головнокомандувача ЗСУ Залужного, того самого Залужного, який наказав завдати удару “Байракторами”, – заявила Скабєєва.

Відео з реакцією Скабєєвої виклав військовослужбовець Анатолій Штефан:

Також під час ток-шоу виступили і інші “експерти”. Один з них порівняв Яроша і осіб, які скоро прийдуть у керівництво ЗСУ з “карателями”:

У соціальних мережах фрагмент відео викликав емоційну реакцію в українських користувачів, які з великим ентузіазмом сприйняли призначення Яроша на нову посаду, адже Ярош неодноразово доказував свою відданість Україні і патріотизм.