Поліція закрила справу проти ветерана АТО, який смертельно поранив нападника на свій дім

Нацполіція, 2 листопада закрила кримінальне провадження щодо ветерана АТО Андрія Пекельного, якого підозрювали у вбивстві одного з п’яти чоловіків, які напали на його будинок.

Джерело: адвокат Пекельного у Facebook.

Адвокат зазначив, що взявшись у травні цьогоріч за дану справу, та вивчивши усі матеріали кримінального провадження він дійшов до висновку, що його підзахисний невинуватий. А діяв в межав необхідної оборони.

Добре коли слідчі Національної Поліції ретельно проводять розслідування, встановлюють факти і дають їм оцінку. А прокурор Офісу Генерального прокурора, здійснюючи процесуальне керівництво, приймає рішення на підставі зібраних доказів. Хочу сподіватись, що трагедія яка сталася в ту ніч і забрала людське життя буде хоч і гіркою, та наукою для інших молодих людей. Право на захист від протиправних посягань є природнім правом людини, захищеним Конституцією і Кримінальним Кодексом. Свої права потрібно захищати“, – написав адвокат.
Нагадуємо, учасник АТО Андрій Пекельний з села Глищава, на сільській дискотеці мав конфлікт з 5 нетверезими молодиками з сусіднього села. Щоб уникнути подальшої ескалації конфлікту хлопець вирішив піти додому. Однак виявив, що дорогою його переслідує компанія з 5 нетверезих молодиків. Андрій Пекельний зачинився в хаті, разом з  мамою інвалідом. Однак нетверезі молодики перелізли огорожу і почали вибивати шибки, зломали дверну ручку. Щоб налякати нападників чоловік вирішив взяти ножа, та налякати їх. Однак коли Андрій вийшов на нього кинувся 23-річний Володимир Воробець, як наслідок останній був смертельно поранений. Після чого Андрій Пекельний зателефонував у поліцію, розповівши про подію, та попросив викликати швидку.