“Курдам на білорусько-польському кордоні намагаються перекинути зброю з Донбасу” – Олександр Лукашенко

Ситуація на білорусько-польському кордоні стає все більш загрозливішою. Європейцям вже стало зрозуміло, що це акція спранована проти Євросоюзу. Але поки на даний момент Польща і Литва наодинці відбиваються від навали мігрантів. В той же час Лукашенко заявляє, що у мігрантів, які хочуть прорвати польський кордон, ймовірно появилася вогнепальна зброя.

Про те, що з Донбасу перекидають зброю для мігранів повідомило видання БЕЛТА.

“У нас дуже небезпечна намітилася там тенденція. Я це припускав. Це питання наших військових та Комітету держбезпеки. Пішли спроби перекидання зброї, боєприпасів та вибухівки цим людям у таборі. Останні дві доби перекидають зброю. Зброя переважно йде (ми з росіянами тримаємо на контролі це питання, з Путіним розмовляли на цю тему) з Донбасу. Йде зброя для чого? Тут хочуть влаштувати провокацію. Зштовхнути лобами наших прикордонників з їхніми, наших військових з їхніми. Бо там курди. А курди – це вояки. І коли вони (польська сторона. – БЕЛТА) їх ріжуть, б’ють та інше, люди у розпачі. Будь-який автомат, пістолет, провокація – і військовий конфлікт”, – заявив Олександр Лукашенко.

Також, зазначимо що на польсько-білоруському кордоні наймовірніше почали використувувати дітей для провокацій. Про це інформує телеграм-канал “STORM“.

“У Мінську збирається група мігрантів, яка буде спрямована до кордонів Польщі чи Литви. Також мігранти організували дитячу агітацію. Або їм хтось допоміг.” – йдеться в повідомлені.

Фото з місця подій:

fd2fdd77 454a 4966 8677 4e5ba79e

hyhyh