У Держдумі зухвало відреагували на реакцію українського коментатора у матчі Хорватія – Росія

В Росії знову гнівно образилися на українського коментатора, який щиро радів над тим, що росіяни самі собі забили гол у ворота під час надважливого поєдинку.

Так, голова комітету Держдуми з фізичної культури та спорту Дмитро Свищов прокоментував реакцію українського коментатора Романа Тимощука на автогол у ворота російської збірної у матчі відбірного етапу чемпіонату світу-2022 з Хорватією. Чиновник з Російської Федерації обурений висловлюваннями українця.

Росіянин Свищов не вдоволений роботою українського коментатора, який не приховував своїх емоцій, коли Федір Кудряшов забив м’яч у власні ворота.

“М’яч у сітці воріт! Хорватія забиває! Забиває Федір Кудряшов! Бравісімо!”, – радісно вигукнув Тимощук.

Саме ці слова і обурили голову комітету Держдуми з фізичної культури та спорту.

“На таку дурість навіть не варто реагувати. Зловтіха цього коментатора може бути викликана тим, що його дружина з дому вигнала, наприклад. На жаль, я не чув жодного коментатора в Росії, який тішився невдачами та помилками українських спортсменів. Більше того, наші коментатори, ЗМІ та вболівальники переживають за Україну”, – сказав російський політик.

Свищов заявив, що нібито більшість українців добре ставляться до російських спортсменів, а Тимощука назвав популістом.

“У сім’ї не без виродка. В основному ж, більшість населення України добре ставиться до Росії та російських спортсменів. А цей коментатор — популіст, працює за політичною командою. Не треба звертати на нього увагу,” – заявив голова комітету Держдуми з фізичної культури та спорту.

Гол Кудряшова був вирішальним у цьому матчі. Завдяки цій перемозі Хорватія очолила турнірну таблицю групи Н та отримала пряму путівку до Катару. Натомість Росія ще може вийти на ЧС-2022 через раунд плей-офф.