Скандальний нардеп Кива каже, що націоналісти готують його “фізичну ліквідацію”

Зовсім недавно  нардепа було позбавлено звання кандидата наук та вилучено нагородну зброю, а зараз Кива переживає за своє життя.

Так, скандально відомий проросійський політик Ілля Ківа ввечері в суботу, 20 листопада 2021 року, виступив з відеозверненням.

Депутат не виключає своєї “фізичної ліквідації”. Імовірними виконавцями він називає “націоналістичні угрупування”, а замовником – “владу”.

Ілля Кива стверджує, що про замах, що готується, йому розповіли співробітники правоохоронних органів. Однією з умов ліквідації стало повне роззброєння — саме тому глава МВС Денис Монастирський позбавив нардепа нагородних пістолетів. За словами Іллі Ківи, його зброю “похапцем” передали третім особам.

“Влада замовила моє фізичне усунення, ліквідацію, яку мають виконати націоналістичні угруповання в обмін на індульгенцію та на свободу, за різні скоєні злочиниЦ. е особиста неприязнь влади, зведення рахунків” – заявив Кива.

У відеозверненні він зазначив, що ніколи не замислювався про самогубство і “надто дисциплінований”, щоб стати жертвою нещасного випадку. Крім того, поряд з ним знаходяться люди, які готові надати допомогу у важких ситуаціях або захистити.

admin

Читайте попереднє

“Йшла на ранкову месу”: у Львові через водія маршрутки загинула монахиня

Читайте далі

Хочуть взяти Україну в кільце: в ГУР Міноборони показали карту шляхів, звідки РФ може напасти