“Вже спланували його як чергового Гонгадзе”: Арестович розповів, що Бутусова “ліквідують”

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович заявив, що журналіста Юрія Бутусова «заводять як сакральну жертву».

Про це радник керівника Офісу президента повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

“Ані він, ані численні співчуваючі не бачать абсолютно очевидного — Бутусова заводять як сакральну жертву, вже спланували його як чергового Гонгадзе”, — пише Арестович

На думку Арестовича, з такими темпами Бутусову «залишається вже дуже недовго», а «рахунок пішов на дні, максимум — тижні».

«Його ліквідують — ті, хто його і накачує. І це за планом стане сигналом до початку масових заворушень — зі щирим обуренням громадян. І все це на тлі концентрації російських військ на кордоні. Ясний сценарій?.. Ідеальне поле гри для Росії», — написав радник керівника Офісу президента.

Арестович також заявив, що Бутусов «неадекватний».

«Те, що він уже не цілком адекватний, це було видно на пресконференції. Ніхто при здоровому глузді не дозволить собі так розмовляти з президентом країни», — зазначив Олексій Арестович.

Також Арестович нагадав, що раніше симпатизував Бутусову:

“Колись я дуже симпатизував Юрі Бутусову – за те, що він один із перших почав писати літопис цієї війни. Потім, коли почала проступати його роль Іловайської трагедії і, особливо – створенні чорної легенди про Збройні Сили, з метою відмазати Авакова і Турчинова, ставлення почало змінюватися.”