“Завоював 10 медалей на чемпіонатах Європи та світу”: раптово обірвалося життя 24-річного українського спортсмена

На превелий жаль обірвалося життя молодого спортсмена Борислава Бизу. Хлопцю було тільки 24 роки, він проживав на Одещині. Перш за все Борислав був відомий тим, що на чемпіонатах Європи і світу з каное серед молоді і юніорів завоював 10 медалей, обігнавши в цих вікових категоріях навіть свого титулованого земляка Юрія Чебана.

Останні два тижні лікарі Одеській обласної лікарні боролися за життя спортсмена, але на жаль врятувати його не вдалося.

Про смерть Борислава повідомили в Федерація каное України.

“Пішов з життя южненський веслувальник, майстер спорту України міжнародного класу Борислав БИЗУ. 7 вересня йому виповнилося лише 24…
Останні два тижні лікарі Одеській обласної лікарні боролися за його життя… 13 листопада у нього діагностували коронавірус, а вже у лікарні – сепсіс.
Борислав БИЗУ – вихованець южненського ФСК «Хімік» (тренер – Едем МУРАДАСІЛОВ). На чемпіонатах Європи і світу серед молоді і юніорів він завоював 10 медалей (3-1-6), обігнавши в цих вікових категоріях навіть свого титулованого земляка Юрія ЧЕБАНА.
Після того, як у нього діагностували системний червоний вовчак (восени 2016-го), він припинив виступи на високому міжнародному рівні.
З того часу Борислав періодично виступав на чемпіонатах України і став працювати тренером – спочатку в ФСК «Хімік», з 2019-го – в южненській ДЮСШ.
Прощання з Бориславом БИЗУ відбудеться в середу, 1 грудня, об 11.00, Южне, вул. Шевченка, 4, під’їзд 7.” – йдеться у дописі.
262001905 2702684910033415 83054
на фото Борислав Бизу

Автор статті Андрій Пшик.