На Київщині розчленували та спалили 23-річну закарпатку

На Київщині правоохоронці знайшли мертвою 23-річну жінку з Ужгорода, батьки якої напередодні повідомили про її зникнення.

Мати дівчини, мешканка Хуста 30 листопада звернулась в поліцію з заявою, та повідомила, що з донькою 10 днів немає зв’язку. Також жінка розповіла, що її донька залишила свою малолітню дитину без нагляду.

Поліцейськими Закарпаття було встановлено, що 20 листопада жінка разом зі своєю дитиною потягом поїхала до Києва, після чого гостювала у своїх знайомих у Київській області.

Поліцейськими Закарпаття було проведено санкціонований обшук у 25-річного чоловіка. У ході якого чоловік помітно нервував, пред’явив полецейським підробний паспорт, та представився чужим іменем. У квартирі чоловіка правоохоронці знайшли паспорт 23-річної зниклої жінки з Закарпаття, та залишки тіла людини, які скоріш за все належать зниклій.

Поліцейським вдалось встановити, що дівчина й справді з дитиною гостювала у фігуранта. Разом із ними перебувала ще одна їхня спільна знайома. В ніч із 21 на 22 листопада вони разом вживали наркотичні засоби, а далі – загадкова смерть закарпатки.

Під час допиту фігурант зізнався, що разом зі спільницею вирішили позбутися тіла померлої. Використовуючи перуки та інші засоби маскування, вони придбали в одному з магазинів вугілля та хімічну речовину. Після цього дочекалися ночі, загорнули померлу в килим та вивезли в лісову місцевість, де розчленували та підпалили  тіло. Залишки облили хімічною речовиною і закопали”, – повідомляють у поліції Закарпаття.

Позбувшись тіла 23-річної жінки, щоб максимально приховати сліди, фігурантка відвезла дитину померлої в Ужгород та залишила хлопчика в квартирі, де він і проживав разом із мамою. З мобільного телефону померлої вона написала повідомлення батькові дитини, щоб той забрав сина до себе. Після цього жінка відразу ж покинула межі країни.

25-річного чоловіка затримано. Також з його помешкання правоохоронці вилучили наркотики. Поліцейські проводять досудове розслідування.