Головний тренер збірної України з футболу розповів чому вирішив перейти на українську мову

Наставник збірної України Олександр Петраков розповів про те, чому вирішив перейти на українську мову під час офіційних заходів.

«Мені ніхто не казав це зробити. Я ніколи не говорив українською. Вчив, але не говорив. Київ був російськомовним. Нині вже ні, але мені 64 роки».

«Перейшов на українську мову. Я розумію, що треба розмовляти українською. Головний тренер збірної України має говорити рідною мовою», – зазначив Олександр Петраков.

Зазначимо, недавно півзахисник італійської Аталанти та збірної України Руслан Маліновський прокоментував нещодавній скандал з Олександром Петраковим, який підняв на вуха всю футбольну громадськість.

Всьому виною травма, після якої Руслан не до кінця відновився і не міг продемонструвати свій максимум. Тому він попросив у Петракова дозволити йому раніше виїхати до свого клубу, пропустивши товариську гру з Чехію. Про це розповів Маліновський в інтерв’ю Youtube-каналу “PRESSING”.

“Я відчував дискомфорт, були проблеми із м’язами, не був готовий. Я зіграв у перших двох турах, бо хотів зіграти за збірну. Може, не в той момент підійшов. Потрібно було віч-на-віч, а я в роздягальні це сказав, ще й футболісти Динамо та Шахтаря поїхали. Можливо це образило. Я коли повертався до Бергамо, то спокійно розмовляв з ним, побажав удачі.

А потім усі хотіли щось сказати, якось прокоментувати цю ситуацію. Люди, яких я навіть не знаю, казали, що щось чули. Неприємно було.”