Мріяла про пухкі губи: у Дніпрі рятують дівчинку, яка вколола собі олію

У міській лікарні ім. Руднєва у Дніпрі рятують 14-річну дівчинку, яка в домашніх умовах зробила собі укол краси – увела в губи олію. Зараз підліток мріє, щоб її губа зменшилася бодай на міліметр. У той же час лікарі не дають жодних прогнозів щодо повного одужання пацієнтки.

Про пухкі губи дев’ятикласниця почала мріяти після того, як подібні процедури почали робити її однокласниці. Але ціна 3 тис. грн за ін’єкцію дівчинку бентежила. Вона була певна, що батьки будуть проти. Начиталася в інтернеті, як збільшити губи в домашніх умовах, і послідувала цим порадам.

Дівчинка вколола собі в нижню губу косметичну олію для обличчя. І вже за годину губа опухла. На щастя, батьки одразу повезли доньку до лікарні ім. Руднєва. Там їй під загальним наркозом відкачали олію і зараз проводять процедури, які знімають набряк. За словами заввідділення щелепно-лицьової хірургії лікарні ім. Руднєва Тараса Погорелюка, подібні експерименти можуть призвести до некрозу тканин та втрати частини або навіть усієї губи.

Дівчинка пережила вже три операції, прийом антибіотиків та численні перев’язки. Скільки триватиме відновлення після домашньої ін’єкції краси, медики не прогнозують.

Читайте також: “Доброго вечора! Ми з України”: Берінчик після боксерського бою продовжує “тролити” росіян.