Помер онкохворий хлопчик Сашко з Чернівців, якого символічно прийняли до лав поліції

Сьогодні, 29 грудня помер 10-річний Сашко Андрійчук, який кілька років боровся за життя з онкологією.

Як ми вже писали раніше, у лютому цього року патрульні поліцейські здійснили мрію дитини, та урочисто прийняли Сашка до лав патрульної поліції. У хлопчика спитали, що б зробило його щасливим і змусило усміхнутися. Сашко написав “поліція”, оскільки правоохоронці були його кумирами.

DSCF2063.00 00 02 01.Still001

Про смерть дитини, у своєму фейсбук повідомила засновниця БО “Місто добра” волонтерка Марта Левченко.

Маленький янгол Сашко… Тепер у небес буде свій поліцейський… Наш любий захисник Міста добра…. Будемо пам’ятати і любити тебе завжди.
Волонтер зазначила, що прощання і похорон відбудеться завтра 30 грудня, о 13:00 год. у селі Шишківці, Кіцманського району.
Не можу зібратися до купи… нема більшого горя, коли помирають діти… Це велике горе для Міста Добра! Ми дуже любили свого маленького поліцейського і попри все сподівалися на чудо. Завтра Сашка поховають як поліцейського, його мрія буде з ним до самого кінця.
Нагадуємо, у дитини була пухлина мозку з метазтазами. Медики були фактично безсилими у боротьбі з недугою Сашка, у зв’язку з 4 стадією, діагноз – медуллобластома. Спеціалісти казали, що допомогти йому вже не зможуть, тож мучити його хіміями і лікарняними стінами не має сенсу.