“Телефон розрядився, а санки розвалился”: 10-річний хлопчик на морозі 12 годин зігрівав батька, який раптово знепритомнів

На Дніпропетровщині маленький хлопчик чудом врятував життя своєму батьку, якому раптово стало зле в самісінькому лісі. Маленького героя звати Артем. Він аж 12 годин на морозі у завірюху та під крижаним дощем зігрівав собою батька, який знепритовмнів.

Хлопчик з татом гуляли на околиці міста Павлоград, коли розпочалася негода. Хлопчик  встиг повідомити матері, що вони загубилися. Одразу після цього розрядився телефон, а батько знепритомнів. Син намагався тягнути його на санчатах, але ті розвалилися. Тоді четвертокласник ліг на тата, шоб той не замерз. Поліція  з кінологами та волонтерами розпочали пошуки, проте сліди у лісі швидко замітала хуртовина.

Як розповідають у сюжету ТСН.19:30 патрульні поліцейські пішки пройшли зо п’ять кілометрів. Дивом помітили чорну пляму у заметах.

“Чоловік лежав на спині, на снігу. А хлопець лежав на ньому – груди до грудей. Він намагався його гріти. Коли ми почали хлопця підіймати і повертати до тями, він не одразу прокинувся. Нам спочатку здалося, що ми спізнилися”, – зазначають у поліції.

Поліцейські зізнаються, що у темному лісі відчайдушно згадували усі медичні навички: хлопчика одягли у поліцейську куртку і почали відігрівати. Він нарешті відкрив очі.

Дитину і непритомного батька по заметах на руках винесли на дорогу, де врешті передали лікарям “швидкої”. Чоловіка доправили одразу до реанімації.

Вже за добу лікування у реанімації чоловік опритомнів і попросився додому. Під наглядом медиків був і Артем, але він навіть не застудився.

Подяку та подарунки від поліцейських за відчайдушні зусилля Артем отримав в лікарні. Каже  – до лісу у негоду більше ані ногою. А от навички, що рятують життя, обіцяє вивчити, щоб знати як діяти в таких ситуація.