“Заплатили 80 тис. за проживання”: у “Буковелі” через зауваження про сніданок побили туристів

В готелі на гірськолижному курорті “Буковель”, що в  Карпатах сталася бійка туристів із персоналом. Сутичка відбулася через несмачний сніданок.

Компанія восьми киян заявила, що їх побили працівники готелю. Молодим людям не сподобався сніданок, попросили приготувати інше.

Адміністраторка закладу відмовилася. Зчинився скандал, приїхала поліція та “швидка”.

“Запланували тренера, ми хотіли кататься”, – сказала дівчина, яка їздила на новорічний відпочинок.

Коли прийшли в перший день снідати до ресторану, заявили що було несмачно.

“Я сказала, що мені не сподобався сніданок і чи можна замінити. Вона сказала, щоб ми завтра обрали інший і нічого змінювати не будуть”, – каже туристка Юлія Соловйова.

“Адміністраторка сказала, “те, що вам не сподобався омлет, це ваші проблеми. Я його куштую кожного ранку і мені все подобається”. Розвернулась і пішла”, – додає інша відпочивальниця.

Одна із туристок каже, що тоді вона обізвала адміністраторку “тупою вівцею”.

Після сніданку туристки пішли скаржитись на рецепцію готелю через погане обслуговування. Проте там у них знову стався конфлікт.

“Подруга почала її знімати і вона просто вибігла із рецепції та схопила її за волосся”, – каже відпочивальниця Христина Райгородська.

Тоді дівчат почали захищати їхні хлопці, проте працівники готелю одразу нібито накинулись і на них. На місце події викликали поліцію та медиків.

Після бійки адміністрація готелю хотіла їх виселити, проте відмовилась повертати гроші за відпочинок. Тоді туристи ще раз викликали поліцію та залишились мешкати в готелі.

У готелі коментувати інцидент відмовились. Туристи та адміністрація готелю написали заяви до поліції. Правоохоронці встановлюють обставини події.

Читайте також: Рекорд України: на Франківщині майже 4,5 тисяч людей заколядували “Нову радість” (відео).