Герої дня: троє чоловіків ризикуючи життям врятували людині життя під час пожежі (ФОТО)

Сьогодні, 7 лютого, у місті Дрогобичі, близько 11 години у будинку на вулиці Грушевського, через необережне поводження з вогнем сталась пожежа. За випадковим збігом обставин, поряд проходили троє рятувальників Андрій Фок, Андрій Живчин та Слуцький Іван. Хлопці відваєилися на героїчний вчинок і врятували людину.

Хоча хлопці перебували не на службі та відповідно не мали жодного захисного спорядження, вони одразу кинулись на порятунок.

Хлопці зразу ж зорієнтулалися у ситуації і прийняли всі необхідні міри:

Андрій Живчин почав телефонувати та викликати пожежно-рятувальний загін, а Андрій Фок  із Іваном Слуцьким поспішили у будинок евакуйовувати мешканців.

На цей час квартира вже була охоплена вогнем, а крізь густий дим нічого не було видно, проте, з квартири було чути стогін. Із першого разу Андрію не вдалось знайти власника квартири. Тоді він намочив одяг та вирушив на повторний огляд і все ж знайшов потерпілого, котрий з опіками лежав на підлозі біля вогню. Андрій Фок виніс погорільця на сходову клітку, а вже звідтам разом з Андрієм Живчиним, Іваном Слуцьким та іншими мешканцями знесли його на двір та відали його у руки медиків.

“У помешканні, практично, всюди був вогонь, дим виїдав очі, не було чим дихати. Я нікого не знайшов. Коли я виходив, то почув легеньке скиглення. Я подумав, шо там залишився кіт або пес.

 Тому змочив себе і вирішив повернутися ще раз. За стіною я нарешті знайшов чоловіка з опіками, котрий лежав на підлозі. Вогонь вже підходив до нього майже впритул, залишалися буквально лічені сантиметри. Ще б кілька хвилин і вже не було б кого рятувати”, – розповів Андрій Фок.

Погорільця із численними опіками шпиталізували у Дрогобицьку міську лікарню. Пожежники ДПРЧ №5, котрі оперативно прибули на виклик, ліквідували пожежу об 11:42.

Фото з місця пожежі:

27272644310139173925319673034060278007384370n 6201014dc809b