Семирічна школярка відрізала своє волосся, аби з нього створили перуку для онкохворої дитини

7-річна черкащанка Мілана Курченкова відрізала своє волосся, аби з нього створили перуку для онкохворої дитини. Нову зачіску дівчинці зробили безоплатно в навчальному центрі перукарської справи Черкаського вищого профучилища.

Про це повідомляє  “Суспільне: Черкаси”.

Стрижку семирічній Мілані зробила майстриня виробничого навчання Юлія Фоміна. Дівчинка прийшла зі своєю мамою Юлією Курченко. Зачіску дочці вже змінювали, розповіла мама Мілани:

“Три роки тому ми відрізали волосся, але куди його діти не знали. Тож викинули й було шкода”.

Мілана вирішила цього разу не викидати волосся і допомогти якійсь дитині. Для цього дочекалися, поки волосся відросте до необхідної довжини:

“Я хотіла б віддати коси діткам, у яких волосся немає” – говорить дівчинка.

Зібране волосся мама Юлія Курченкова відправить до Львова. Саме там діє єдина в Україні організація, яка створила кілька сотень перук для онкохворих дітей,.

“Ми віримо в те, що пожертви, створені з відкритим серцем — найцінніші. Треба мати довжину хвостика 35 сантиметрів і більше. волосся може бути фарбоване, сиве. Єдиний момент це те, що ми не беремо волосся, якщо є хімічна завивка”– розповіла співзасновниця такої соціальної ініціативи Лілія Кузік.

За словами Лілії, так хочуть зробити дітей трошки щасливішими.

“Перука – це така «магічна» річ, як ми виявили! Дівчата часто закриваються в собі та не готові повертатися до навчання, якщо вони після хіміотерапії втратили волосся”.

Семирічна Мілана сподівається, що її волосся допоможе повірити в себе й повернутися до активного життя дівчинку, яка цього потребує.