Поблизу полігону знайдено мертвим молодого військового: його розшукували майже 10 днів

На превеликий жаль, на Рівненщині знайдено тіло молодого військового Юрія Побєди. Практично 10 днів волонтери і поліцейські розшукували Юрія, коли натрапили на тіло, чоловік був без будь яких ознак життя. На його тіло натрапили, перевіряючи Рівненський військовий полігон.

Інформацію про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненської області.

Нагадаємо, що Побєда зник зі свого батальйону, що тимчасово дислокується поряд із селом Тучин, 6 лютого. Весь цей час друзі, родичі та товариші по службі сподівалися відшукати його або хоча б отримати вісті про нього. Проте 16 лютого уродженця міста Володимира Волинської області знайшли мертвим.

42894500 4cc515ca1e42120ee2fab9502b094bd1
на фото Юрій Побєда

Варто зазначити, що дані про його смерть, отримані з різних джерел, не співвідносяться між собою. У поліції стверджують, що первинний огляд тіла Юрія Побєди дозволяє назвати смерть природною.

При цьому видання Rivne Online, посилаючись на особисті джерела, повідомляє, що військовослужбовця знайшли без одягу і зі слідами значних побоїв. Також у покійного нібито були переломи кінцівок. При цьому офіційного підтвердження такої інформації наразі немає.

Зазначимо, що подальшим з’ясуванням обставин загибелі 28-річного військовослужбовця займаються правоохоронці. У покійного лишилася молода дружина Світлана.

Раніше ми писали: У Станиці Луганській окупанти з артилерії обстріляли дитячий садок (фото).