У Львові двоє чоловіків продавали військову гуманітарку на мільйони гривень: відео

Правоохоронці Львівщини затримали двох чоловіків, яких підозрюють у розкраданні військової амуніції, яку передавали з-за кордону як гуманітарну допомогу. Зловмисників затриманона гарячому під час чергового продажу військової амуніції на суму 550 тисяч гривень.

Джерело: Управління СБ України у Львівськів області; Нацполіція, Генеральна Прокуратура України.

У правоохоронному відомстві повідомляють, що дану схему організували двоє мешканців регіону, один з яких – президент інвестиційної компанії, а інший є головним редактором інформаційного видання. Зловмисники продавали військове спорядження та амуніцію, яка призначалась для ЗСУ та інших військових формувань, за чималі гроші. Також двоє зловмисників привласнювали благодійні пожертви для ЗСУ, шляхом вводу в оману керівників однієї з громадських організацій.

Під час проведених обшуків, правоохоронцями було виявлено склад з великою кількістю військової амуніції на мільйони гривень. На даний час перевіряється якість товарів та під контролем СБУ готується для передачі нашим захисникам.

Правоохоронці вирішують питання щодо повідомлення чоловікам про підозру за ч.3 ст.201-2 України (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги) та обрання міри запобіжного заходу. Також встановлюються усі особи причетні до даної протиправної діяльності.

За даними ЗМІ, затримані чоловіки – це Роман Матис, який є керівником консалтингового агентства «Міжнародний інвестиційний офіс» і в минулому керівник інвестиційної політики Львівської ОДА, а також Євген Шпитко, головний редактор сайту Mind.ua.

Коментарі закриті.