Контрнаступ ЗСУ у Харківській області вже не можна зупинити, росіяни це розуміють, – радник міністра МВС

Збройні сили України продовжують успішно контратакувати росіян на півночі Харківської області. Окупанти вже відчувають, що зупинити наступ ЗСУ неможливо, а тому намагаються відступати.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі телемарафону.

“Контрнаступ ЗСУ уже неможливо зупинити. Росіяни це теж відчувають, саме тому вони хаотично, а інколи не хаотично, але відступають, підриваються мости, щоб зупинити контрнаступ,” – заявив Вадим Денисенко.

Радник ще раз наголосив, що спинити контрнаступ українських військових уже практично неможливо. Це важливо і потрібно, бо так ми зможемо зайти в тил їхнього угруповання.

Також, на його думку, наступ на Ізюмському напрямку тому й призупинився, бо українські війська активно контратакують на півночі Харківщині.

Зазначимо, як сьогодні повідомили у Міністерстві оборони України, на Харківщині один із батальйонів тероборони відтіснив російських військових і вийшов до ділянки державного кордону з Росією.

«227 батальйон 127 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Харкова витіснив росіян та вийшов на ділянку державного кордону», – йдеться в повідомленні.