В РФ щоб “відкосити” від мобілізації призовники ламають собі кінцівки, та просять заразити ВІЧ (відео)

В РФ почалась так звана часткова мобілізація. Однак пересічні росіяни не дуже горять бажанням іти воювати за свого президента.

Пересічні росіяни не хочуть йти на вірну смерть, тож намагаються уникнути повістки будь-якою ціною – навіть масово втікають з країни, ламають собі кінцівки, та навті намагаються заразитись ВІЧ. Тож заявлені російським міноборони грандіозні показники не будуть виконані.

Відео з навмисним пошкодженням кінцівок в РФ дедалі частіше почало з’являтись в мережі.

Також як повідомила російський опозиційний політик Любов Соболь з команди Навального, що в Москві молоді люди, які підлягають мобілізації просять заразити їх ВІЧ. Про це вона написала у своєму телеграм.

306733264 790722078934610 6646486841688476450 n
Скріншот телеграм допису

Як повідомиляють у Центрі стратегічних комунікацій, російське «гарматне м’ясо» не є вирішальним фактором цієї війни – вогнева міць ЗСУ постійно зростає, вони отримують все більше західної військової техніки, яка нищитиме ворога.

Особовий склад Сил оборони наразі не потребує додаткового збільшення – на відміну від росіян, Україна робить ставку на якість, а не кількість. У ЗСУ воюють добре підготовлені та споряджені фахівці, які мають перевагу над демотивованими та неорганізованими вояками путіна.