“Плюсанула 12 кілограмів і роздавала інтерв’ю рашистам”: заступниця декана в НАУ накинулася на “Пташку”

Викладачка факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету Ірина Лесь потрапила у гучний скандал через свої висловлювання. Все через те, що вона жорстко та цинічно висміяла полон добровольця-парамедика з “Азовсталі” Катерини Поліщук із позивним “Пташка”.

Про це стало відомо з допису Романа Сініцина у Facebook, повідомляє “24 канал“.

Свій гнівний коментар заступниця декана в НАУ залишила під публікацією, присвяченій отриманню “Пташкою” нагороди “За мужність” з рук президента України Володимира Зеленського.

Відповідаючи на попередній коментар про те, що парамедик пройшла жахливий полон, Лесь відреагувала саркастичним смайликом і додала:

“Жахливий полон… Плюснула кілограм 12 і така щаслива інтерв’ю рашківським каналам давала”.

Роман Сініцин звернувся до ректора НАУ з запитанням, чи підтримує він слова своєї підлеглої.

“Максим Луцький, ви теж підтримуєте висловлювання своєї підлеглої, чи, може, буде скликана Вчена рада і цю курку звільнять?”, – запитав він.

Ось самий коментар викладачки Ірини Лесь:

image 1

Українці, не дозволили ображати своїх захисників та захисниць, тому вступилися за “Пташку”. Ось декілька коментарів під постом Романа Сініцина:

  • “Ну хай сама (Ірина Лесь  – ред.) піде в полон може 12 кілограмів мізків набере”.
  • “Тю, так, а їй (Ірині – ред.) що слабо? І вагу набере, і на фоточках засвітиться! А можна таких леді в полон ми самі будемо здавати?”.
  • “Ця пані любить чмирити студентів. Давно не заслуговує працювати в університеті”.

Викладачка вже відхрестилася від своїх слів

Вже на наступний день після скандального коментаря Ірина Лесь заявила, що на неї нібито здійснили кібератаку, під час якої зловмисники отримали доступ до усіх її акаунтів у соціальних мережах, корпоративної пошти та банківських рахунків.

З мого фейсбуку були залишені під деякими постами негативні відгуки, хочу повідомити, що я не коментувала нікого і якщо ця діяльність була, то вона йшла не від мене,
– написала Лесь.

Згодом вона додала, що вона “така ж українка та підтримує Україну, але не винна що її акаунти були зламані”.

“Мені повідомляють що з мого акаунту було написано негативний відгук у бік звільнених захисниць. Так ось, я офіційно заявляю, що я поважаю наших захисниць, дуже радію коли нашій державі вдається забрати їх з лап окупантів. Я цілий ранок шукала де це повідомлення, яке викликало таку злість на мою адресу, але не можу його знайти”, – додала вона.