Молитва на 13 грудня до Андрія Первозванного щоб щоб отримати захист від усіх бід і хворіб

13 грудня християни східного обряду вшановують пам’ять одного з найвідоміших святих – Андрія Первозванного.

Як відомо з Біблії, Андрій і брат його Симон були синами рибалки, тому з дитинства навчилися рибалити і продовжували справу свого батька. Подорослішавши, Андрій зрозумів, що шлях до Бога йому ближче за шлях рибака, відмовився одружуватися і пішов за Ісусом.

Пізніше святий Андрій прийняв хрещення від пророка Іоанна та став свідком пришестя Христа. Пізніше Андрій привів до Ісуса свого брата Симона, якого Спаситель назве Петром, а Андрія – Первозванним.

Через 50 днів після пришестя Христа, Андрій отримав можливість лікувати смертельні хвороби і говорити на різних мовах. Вибравши напрямок шляху, Андрій прийшов в місцевість, яка лежала вгору по Дніпру, передбачив там заснування Києва, благословив землі і поставив хрест. З тих пір слов’яни вважають Андрія Первозванного своїм покровителем.

Молитви до святого Андрія завжди мали велику силу, тому щиро помоліться до святого і розкажіть про своє прохання

Молитва до Андрія Первозванного про захист від усіх бід і хвороб

Первозданний Апостоле Господа і Спаса нашого, верховний Будівничий Церкви Христової – всехвальний Андрію!

Заклик Христа іти за Ним Ти сприйняв з гарячістю й покинув свої сіті – все майно своє – та за Христом пішов навіки. Прославляємо і величаємо Апостольські труди Твої; зворушливо згадуємо Благословенний Твій прихід до нас та чесні стрaждання, які за Христа перетерпів; в розчуленні цілуємо Ікону твою; шануємо святу пам’ять Твою і непохитно віруємо, що Господь Бог є живий, жива також і душа твоя.

З Ним, Господом, Ти перебуваєш на Небесах і не перестаєш любити нас любов’ю, якою полюбив раніше, коли Духом Святим передбачив наше навернення до Христа Спасителя. Люблячи ж і тепер, підносиш свої молитви до Господа про потреби всіх нас – недостойних твоїх нащадків.

Святий Апостоле Андрію! Так ми віруємо і повсякчас сповідуємо, та з цією вірою Благаємо Господа Бога Спасителя Нашого Ісуса Христа, щоб твоїми молитвами він обдарував нас усім потрібним для спасіння й життя вічного.

Благай же, Андрію, Господа, щоб і кожний із нас нині шукав не земних вигод, але турбувався про ближніх своїх і скерував до Небесного, вічного.

Святий Апостоле Андрію! Маючи тебе за свого Опікуна й Молитовника, тішимо себе надією, що молитви твої завжди допомагатимуть нам перед Господом, Спасителем нашим Ісусом Христом, Якому належить слава, честь і поклоніння з Отцем і Святим Духом навіки вічні. Амінь.