На які складові потрібно звернути увагу при виборі бензинового генератора

В нас час бензинові електрогенератори стали важливою складовою нашого посвякденного життя. Так, як ми часто стикаємося з відключеннями світла та нестабільною роботою електромереж, нам доводеться шукати альтернативи. А найкращою альтернативною для українського споживача є саме генератори, адже відновлювальні джерела електроенергії, такі є сонячні батареї або міні-вітрові-електростанції є набагато дорожчим задоволенням та ще й зважаючи на особливості нашого клімату, вони не завжди можуть стабільно забезпечувати нас електроенергією.

Вибирати бензиновий електрогенератор потрібно таким чином, щоб він зміг прослужити протягом довгого періоду та радував нас безперебійною та якісною роботою. У цьому випадку необхідно розглянути основні параметри, на які слід звертати увагу при виборі приладу.

На що слід звертати увагу при виборі електрогенератора

1. Насамперед необхідно уважно дивитися на потужність бензинового електрогенератора. Це набагато важливіше, ніж здавалося б. Адже буде так прикро, коли придбаний пристрій не зможе потягнути потрібну кількість приладів, і вони будуть стояти відключені. Але, варто зауважити, що недостатня кількість приладів споживання теж негативно позначиться на подальшій роботі бензинового або дизельного генератора. Тому перед покупкою приладу необхідно підрахувати загальну потужність всієї техніки, яку ви плануєте підключати та призначення її використання.

До прикладу, вам потрібно забезпечити власний будинок або дачу водопостачанням з власного водозабору при відсутності електроенергії, то в такому випадку Вам потрібна насосна станція купити зважаючи на потужність генератора, який повинен буде забезпечувати роботу цієї станції. Найкраще придбати генератор і насосну станцію в одному і тому ж інтернет-магазині, адже тут Вам зможуть допомогти підібрати найбільш вдалі варіанти.  Варто виділити інтернет-магазин Альцест, де є хороші бензинові електрогенератори і якісні насосні станції.

nasosnaya stanciya dlya doma proverka 1200x900 1

2. Другий важливий параметр на який слід дивитися, це вид палива. У продажі є два види техніки: з бензиновим та дизельним двигуном. Якщо він необхідний генератор як резервний прилад при відключенні основного світла, то найкраще придбати бензиновий електрогенератор. Також слід звернути увагу на інші ситуації. Адже якщо у вас є машина на бензині, то будь-якої миті можна взяти з бака бензин і запустити техніку.

3. Кількість фаз – це ще один фактор, який впливатиме на роботу обладнання. Для особистого використання чудово підійде однофазний апарат, який не потребує особливих знань у підключенні. Трифазні агрегати застосовують на величезних виробництвах.

4.Обов’язково зверніть увагу на те, як запускається прилад. Якщо в сім’ї немає чоловіків, можна купити генератор з електростартером, який завести можна одним поворотом ключа запалювання. Пам’ятайте, що є моделі із двома видами запуску. Окрім цього, випускаються прилади із автозапуском. Їх встановлюють на об’єктах, де відсутність світла є просто неприпустимим. Це лікарні, фінансові установи, заправки та готельні комплекси.

5. Для особистого користування важливим фактором є розмір та вага генератора. Легкі пристрої можна переносити та при потребі заносити або виносити з приміщення чи складу. Але вони мають меншу потужність. Габаритні пристрої можна переміщати на шасі, які інколи входять до комплекту.