5 найкращих продуктів для бадьорості: їж їх на сніданок, якщо не виспалася

Правильний та смачний сніданок – основа успішного дня. Деякі продукти краще за інших заряджають організм енергією. Саме їм і варто віддавати перевагу в ранковий час.

Якщо вранці тобі дуже важко прокинутися, не потрібно заливати в себе літри кави. Звичайно, гарячий напій допомагає підбадьоритися та налаштуватися на робочий лад. Але не варто забувати про інші поживні речовини, які забезпечують нас енергією — краще і безпечніше за підступний кофеїн.

Цитруси

Лимон, апельсин, мандарин, грейпфрут та інші види цитрусових містять ударну дозу вітаміну C, що активізує організм. Головне – є їх у натуральному вигляді. Свіжий сік здається більш звичною складовою сніданку — але в ньому більше цукру.

Темний шоколад

Шоколад з підвищеним вмістом какао у складі (не менше 50-70%) забезпечує організм калієм, магнієм, цинком та іншими мінералами. До того ж в какао міститься теобромін – речовина з групи алкалоїдів, яка активізує нервову систему та знімає відчуття сонливості.

Банани

Поряд із вітамінами та підвищеним вмістом клітковини в бананах багато калію. Цей мікроелемент підтримує здорове функціонування всього організму та відповідає за бадьорість протягом дня.

продуктів

Читайте нас на Google news.

Спеції

Кориця, імбир, перець та інші спеції зігріють прискорюють метаболізм і забезпечують приплив енергії. Деякими з них можна доповнити ранкові страви, а інші покласти в каву або чай. А заразом зробити свій сніданок смачнішим

Яйця

Яйця вважаються одним із найкорисніших варіантів сніданку за рахунок складу, багатого на всілякі вітаміни та мікроелементи. До того ж у яйцях містяться різні амінокислоти, що впливають на здорове вироблення гормону радості та енергії серотоніну.

Раніше ми писали: 13 способів позбутися набряків під очима – вони вас врятують.