Як жінкам 40+ позбутися жиру на животі: 5 простих порад експертів

За даними клініки Мейо – одного з найбільших приватних медичних та дослідницьких центрів світу, після менопаузи у жінок може збільшитися кількість жиру на животі, що, у свою чергу, може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Але є й хороші новини — талію жінкам можна повернути до колишнього (або навіть кращого!) стану. На думку експертів, для цього достатньо поміняти свої звички — які повинні стати частиною твого життя.

Відмовся від алкоголю

«Він містять багато калорій, викликають почуття голоду, заважають вам контролювати себе і дотримуватися обмежень щодо харчування. До того ж організм розпізнає алкоголь як токсин і кидає всі сили на боротьбу з ним, припиняючи спалювання жиру», – пояснюють дієтологи Теммі та Ліссі Лакатос – сестри, які разом ведуть блог про скидання ваги. Тим, хто не здатний відмовитися від випивки, вони радять приготувати винний спритцер — додати сельтерської води в келих сухого ігристого вина, зменшивши таким чином кількість калорій і цукру, що споживаються.

Пий дев’ять чашок води на день

Коуч зі зниження ваги, шеф-кухар, телеведуча та письменниця Девін Олександр радить жінкам стежити за гідратацією. Її підтримує лікар-дієтолог та автор книги «Нарешті сита, нарешті схудла» Ліза Янг: вона рекомендує жінкам пити дев’ять чашок води на день. «Вода не містить калорій, але допомагає їх спалювати. Замініть солодкі напої водою і ви отримаєте потрібний результат», — каже Янг.

Вибери нові улюблені десерти – без цукру

Як приклад Девін наводить один з тих, які вживає вона: це шоколадний пудинг з грецького йогурту, какао-порошку, стевії та дрібки морської солі. Теммі та Ліссі рекомендують їсти «на солодке» фрукти — наприклад, потяг до цукру може чудово «погасити» половина перезрілого банана, порізаного кружальцями та посипаного какао, або заморожені ягоди винограду.

жінкам

Їж ягоди

«Чорниця, ожина та інші ягоди темного кольору — це чудові ласощі, які містять C3G — флавоноїд, що стимулює вироблення лептину, який пригнічує апетит, і адипонектину, який може посилювати метаболізм жирів», — пояснюють Теммі та Ліссі.

Читай етикетки та стеж за розміром порцій

Усі експерти сходяться на думці, що неможливо повністю відмовитися від продуктів із крохмалистими вуглеводами чи доданим цукром. Янг вважає, що в цьому немає необхідності, і треба просто стежити за розміром порцій: «Насолоджуйтесь великою кількістю фруктів та овочів та малим — ультра-обробленою їжою на кшталт чіпсів, ковбас та води з газами», — радить вона. Теммі та Ліссі рекомендують звертати увагу на етикетки: «Якщо ви прагнете з’їдати 1800 ккал на день, а калорійність десерту — 450 ккал, що становить майже чверть норми, ви, ймовірно, добре замислитеся над тим, чи варто його купувати», — кажуть вони .

Раніше ми писали: Як вибрати патчі для очей: що це таке та як їх використовувати.