10 побутових предметів на кухні, які можуть бути тільки у психопатів – перевірте себе

Деякі деталі інтер’єру можуть з головою видати неврівноважену людину.

Багатьом хотілося б вірити у те, що психопатів немає, і це лише вигадане слово, але на жаль, вони живуть серед нас. Видає таку людину не лише ексцентрична поведінка, а й обстановка у квартирі. Розповідаємо про предмети на кухні, які є здебільшого у психопатів.

Важливі деталі

Слід пам’ятати, що не всі люди з психопатичним типом особистості є безсовісними злочинцями. Найчастіше в житті ми стикаємося із «звичайними психопатами»: це можуть бути наші сусіди, друзі та навіть родичі.

Щоб перевірити, чи є серед вашого оточення психопати, зверніть увагу на розташування предметів вжитку на їхній кухні. На думку психологів, у квартирі психопатів усі речі лежать на незвичних місцях, там, де ніяк не очікуєш їх побачити. (Читайте також, Які продукти виключити з раціону кожному знаку Зодіаку, щоб схуднути у 2023 році).

Хліб у холодильнику

Зберігати хліб у холодильнику, звичайно, можна, але від цього він швидше черствіє, вбирає запахи інших продуктів і втрачає свої смакові якості. Щоб хліб залишався свіжим протягом тривалого часу, краще зберігати його в дерев’яній хлібниці з дірочками для провітрювання.

кухні

Змішані столові прилади в одному ящику

Зберігати ложки, вилки та ножі разом – зовсім незручно, до того ж пошук потрібного приладу займає багато часу. Але тут виникає питання: хто більше психопат, той, хто складає все в одному місці, або той, хто фанатично відокремлює ложки від виделок та ножів?

Кухні

Машина для прання на кухні

Незвичайний спосіб розташування техніки, до якого зазвичай вдаються ті, хто не має зайвого місця у ванній. Але прати на кухні, де ви готуєте їжу, та миєте брудний посуд – не найкраще рішення. (Читайте також, Веганська дієта: важливі та корисні продукти, види та принцип споживання).

Кухня в депресивних тонах та погане освітлення

Якщо така атмосфера викликає у вас позитивні емоції, і ви почуваєтеся чудово на темній кухні, настав час задуматися про ваш ментальний стан. Адже в приміщенні має бути світло і чисто, насамперед, виходячи з міркувань безпеки.

кухні

Предмети побуту на холодильнику

Знову ж таки, якщо ви використовуєте це місце, тому що ваша кухня дуже маленька – з вами, швидше за все, все добре. Але якщо ви навмисно залишаєте столові прилади, продукти харчування та рушники на холодильнику – це, на думку психологів, може бути першим дзвіночком.

Ножі, загорнуті в рушник

У наші дні сучасні господарки мають величезний вибір пристосувань, які допомагають їм зберігати гострі предмети безпечно. Така надмірна стурбованість і «укутування» ножів у кухонні рушники свідчить, що ваш рівень тривожності завищений.

Підноси і протвень за батареєю

Ці предмети не тільки кидаються в очі і псують весь інтер’єр кімнати, а й говорять про деякі психологічні проблеми їхнього господаря. До речі, зберігати протвень у духовці теж погана ідея — їх варто складати в спеціальну скриньку або ставити на простору дерев’яну полицю.

Консервація у холодильнику

Зберігати консервацію в холодильнику можна лише за умови, що банки вже відкрили. В іншому випадку закрутки краще залишати в підвалі, льоху, або коморі, адже такої продукції насамперед необхідно сухе і темне місце.

Багато спецій та гострих приправ

На думку психологів, які грунтують свої висновки на тілесно-орієнтованій терапії, люди з психопатичними рисами особистості додають у їжу дуже багато спецій та солі, крім того, дослідники зазначають, що для людини з такими особливостями характеру відмова від м’яса є неприйнятною.

кухні

Готова продукція тижневої давності

Всі ми іноді доїдаємо салати наступного дня після святкового застілля, але якщо у вашому холодильнику зберігається суп або товчена картопля тижневої давності, варто задуматися про свій психологічний стан та переглянути харчові звички.