Ці Знаки Зодіаку – найбільше бояться старості, а ви також серед них?

Ставати старшим — це непросто, особливо якщо одного ранку, подивившись у дзеркало, ми помічаємо перше сиве волосся або зморшки, яких раніше не було.

Пізніше старіння поєднується з такими поняттями, як мудрість, життєвий досвід, прийняття себе, а зморшки є лише ознакою життя, прожитого повною мірою.

Ми повинні перестати жити шаленим життям і навчитися перебувати в моменті, насолоджуючись кожною миттю. Є ті, хто не можуть уповільнити шалений ритм життя і хочуть почуватися вічно молодими, люблять пригоди та експерименти. Астрологія може розповісти нам дещо більше про нас самих, у тому числі щодо старіння.

Стрільці

Народжені під знаком Стрільця мають авантюрний дух: вони люблять відчувати гострі відчуття від незвіданого, ніколи не відмовляються спробувати щось нове і завжди перебувають у пошуках сильних емоцій. Для Стрільців старіння це – подібне смерті. (Читайте також, Риби довірливі у коханні, а Стрільці – у роботі: як і в чому можна обдурити кожного знака Зодіаку). Оскільки вони вважають, що вони не зможуть жити на одному диханні. Вони найбільше бояться, що юність закінчиться, а разом із нею піде і можливість насолоджуватися досвідом, якого вони ще не мали.

Стрільці – люди, котрі цінують свободу, не терплять зобов’язань. Але згодом вони бачать старість, що наближається, і тоді починають думати про майбутнє. Якщо Стрільцям не вдалося досягти життєвих висот, то наближення старості може призвести їх до депресії або, навпаки, власники цього знаку кидають виклик годинникам, які невблаганно рухаються вперед.

Близнюки

Близнюки – фантазери та мрійники. Проте їхнє життя продовжується, а Близьнбки не можуть змиритись з тим, що старіють. Представники цього знаку хотіли б продовжувати жити без обмежень та відповідальності, насолоджуючись щодня, не заглядаючи у майбутнє. Їх неприборкані пристрасті, велике кохання, в яке вони залучаються щоразу, і численні мрії, які вони плекають день у день, схоже, хочуть вигнати з голови думки про старість.

Водолії

До знаків зодіаку, які найбільше бояться старіти, належать і Водолії. Вони мають сильну спрагу пригод. Думка про минулі роки лякає Водоліїв, бо в них у голові тисячі проектів, яких з кожним днем стає більше. Найсильніший страх для Водоліїв — жаль, що вони чогось не встигли. Вони обмірковують проблеми майбутнього і перестають жити теперішнім моментом, перебуваючи у пастці свого раціонального розуму.

Скорпіони

Скорпіони старіють красивіше від інших знаків зодіаку. З усіх сил вони намагаються, щоб роки не позначилися на їхній шкірі та душі. Найсильніший страх Скорпіонів полягає в тому, що вони не отримали достатньо уроків зі свого досвіду, щоб старіти бездумно. Але слід зазначити, що вони ніколи не будуть готові до того, що на них чекає в майбутньому, тому їм потрібно жити, насолоджуючись кожним моментом.

Раки

Раки відчувають мішані почуття до факту старіння. Вони бояться, що їхня молодість зникне і залишиться лише жаль. Однак розуміють, що наше життя іде вперед. Презставникам цього знаку зодіаку потрібен час, для того щоб обдумати і осмислити сам факт старіння. Після усвідомлення і власного сприйняття – вони зможуть насолоджуватись своїми роками і сивими скронями. Хоча деколи з тугою згадуючи молоді роки.

Зодіаку
Фото: Getty Images/Maskot

Знаки Зодіаку – Леви

Якщо одні знаки зодіаку бояться старіти, то є такі, яких не лякає зрілість. Левів дещо бентежить дата в календарі, коли вони помічають, що скоро їхній черговий День народження, але це не мільше як легкий мандраж.

Леви також дуже оптимістично налаштовані стосовно майбутнього, вони готові до всього, що на них чекає попереду: чим більше життєвого досвіду, тим цікавіше.