Полийте моркву солоною водою і самі собі позаздрите: урожай перевершить усі очікування

Використовувати мінеральні добрива, щоб підживлювати моркву, садівники давно звикли. Але про користь солі для моркви мало хто знає.

Адже сіль не тільки покращує зростання і збільшує врожайність, але ще робить коренеплоди солодшими.

Вноситься таке підживлення тільки в рідкому вигляді. У 10 літрах води розводять столову ложку солі та поливають такою сумішшю грядки раз на сім-десять днів. Але є важливий момент.

Розчин не повинен попадати на бадилля, тому лити його потрібно акуратно під коріння. Інакше листя згорить і коренеплід перестане розвиватися, повідомляє “Це моя Україна“.

А як поливати кабачки для хорошого врожаю?

Ви точно зможете уникнути пустоцвітів та гнилих кабачків, якщо скористаєтеся одним добривом. Приготувати його може кожен садівник, а всі компоненти є абсолютно натуральними.

На користь овочевій культурі йде настій із кропиви. Досить просто знайти бур’ян на своїй ділянці та залити водою. Дайте складу перебродити вісім-дев’ять днів. Настій, що вийшов, змішують з водою в пропорції один до десяти.

Поливати кабачки добривом необхідно на стадії цвітіння, один раз на 10 днів. Тоді на вашому городі не буде пишних кущів із листям без жодного бутону. Щоб підживлення було ефективним, на одну рослину потрібно один літр розведеного настою.

Тепер ми і на Google news. Підписуйтеся.