“Мені тепер тільки до армії”, – сказав чоловік, який сьогодні втратив дружину та дочку у Херсоні

Після обіду Росія завдала артилерійського удару по житловому мікрорайону Херсона. Загинули 48-річна жінка та її 28-річна дочка.

“Мені тепер тільки до армії”, – сказав чоловік, який одночасно втратив дружину та дочку, сьогодні у Херсоні, внаслідок російського артелерійського обстрілу.

«Як тут не згадати знамениту фразу генерала Лебедя: “Найбільш чудові солдати виходять з людей, які, йдучи вдома з ранку, навіть не думали про війну. А ввечері повернувшись, знайшли на місці власного будинку вирву, в якій випарувалися дружина, діти, батьки. І це вже не людина, а вовк. Який рватиме стільки, скільки житиме”. Росія не сіє нічого, крім ненависті, і тільки її може отримати у відповідь», – прокоментував сьогоднішнє вбивство двох жінок Дмитро Плетенчук, начальник прес-служби Сил оборони Херсона.

Херсоні
Фото: Херсонська обласна державна адміністрація

“Ви точно готові святкувати Великдень одночасно з росіянами? Бо якби я вірив в Бога, я б не став. Я не знаю, як пояснити херсонцям, що з міста треба поїхати. Не знаю, як їх переконати, що гуляти на вулиці не обов’язково під час обстрілів. Не розумію, як вмовити не вигулювати дитину у сусідньому з місцем прильоту дворі”, – коментує обстріли Херсону Плетенчук

Херсоні
Фото: Дмитро Плетенчук, начальник прес-служби Сил оборони Херсона

Нагадуємо, сьогодні 15 квітня, у Херсоні, армія країни-окупанта вбила мати і доньку. Вони отримали мінно-вибухові травми несумісні з життям.