Астролог розповів, де познайомитися з чоловіком вашої мрії згідно з вашим Знаком зодіаку

Все просто – знак вашого сонця в натальній карті підкаже, за яких обставин може статися кармічна зустріч. Астролог Юлія Ліфанова дає докладну інструкцію – не проґавте свою долю!

В астрології знак і будинок Сонця в натальній карті жінки показує найперспективніший варіант знайомства з чоловіком, який стане коханням всього вашого життя.

Вся справа в тому, що спочатку Сонце описує батька в жіночій карті, а далі чоловіків, який жінка несвідомо притягує у своє життя. Щоб знайти знак і будинок свого Сонця.

Сонце в Овні (або в 1 будинку)

Ваше знайомство може відбутися у спортивному залі, при екстремальних ситуаціях, під час марафону, забігу чи при відвідуванні якогось активного заходу. Так само ця людина може мати якийсь «доступ» до вашого тіла — наприклад, він може стати тренером, лікарем. (Читайте також, Індійський гороскоп на квітень 2023: хто зустріне свою долю, а кому посміхнеться успіх).

познайомитися

Сонце у Тельці (або у 2 будинку)

Ваше знайомство може статися на природі (наприклад, під час прогулянки лісом, парком або курсами з ландшафтного дизайну), або в ресторані або готелі. У будь-якому випадку ваше знайомство буде поєднане з якимось комфортним і приємним проведенням часу. В іншому випадку Сонце в Тельці може вказувати на знайомство у банку.

Сонце в Близнюках (або у 3 будинку)

Ваше знайомство може відбутися на навчанні, під час відрядження чи поїздки на якісь курси, майстер-клас чи невеликий тур. Також ймовірно, що ви можете зустріти свого чоловіка під час підписання якихось документів, паперів, а також ймовірно в бібліотеці.

познайомитися

Сонце в Раку (або у 4 будинку)

Ваше знайомство може статися неподалік вашого будинку і взагалі за участю вашої родини — він може виявитися сином маминої подруги або другом вашого брата. За такого стану справ дуже корисно відвідувати весілля! Також знайомство може бути пов’язане з тематикою їжі та комфорту – ви можете зустрітися як у ресторані чи на пікніку, а також у меблевому магазині.

Сонце у Леві (або у 5 будинку)

Ви можете познайомитись десь на вечірці чи під час якогось гарного свята, змагання чи конкурсу. Крім того, ваше знайомство може бути якимось чином пов’язане з вашим хобі або творчістю – наприклад, ви можете побачити свого чоловіка мрії під час занять малюванням чи фотографією.

Сонце в Діві (або в 6 будинку)

Ви можете познайомитися за обставин, які можуть бути пов’язані з турботою про ваше здоров’я (наприклад, при оформленні відпустки, документів для поїздки до санаторію або на обстеження) або під час прийому на роботу. Також цю людину ви можете зустріти в якомусь адміністративному місці. (Читайте також, «У ліжку з ворогом»: як перестати соромитися свого тіла під час сексу).

Сонце у Терезах (або в 7 будинку)

Ваше знайомство може статися за обставин, пов’язаних із темою консультування — він може бути адвокатом, нотаріусом, ріелтором, коучем, психологом. Також ви можете зустрітися у театрі, під час культурного заходу чи якоїсь званої події у посольстві, на дипломатичній вечері.

Сонце у Скорпіоні (або у 8 будинку)

Ваше знайомство може статися під час кризи чи надзвичайної ситуації — наприклад, вона може виявитися вашим лікарем, психологом, фахівцем з оформлення ДТП, страховок та виплат. Також можливо, що ви можете зустрітися в місці екстремального типу (на картинзі, на заїзді мотоциклістів, під час стрибка з парашутом і т.д.)

Сонце у Стрільці (або в 9 будинку)

Ваше знайомство може статися під час навчання (він може бути вашим учителем) або за кордоном у подорожі. Також він може просто виявитися іноземцем, а отже, ви можете зустріти один одного на заходах міжнародного формату – форумах, з’їздах, дипломатичних святах тощо.

Сонце у Козерозі (або в 10 будинку)

Ваше знайомство може статися в рамках вашої роботи, наприклад, у відрядженні, на корпоративному заході. Також вам легше за інших знайомитися в соціальних мережах — ви можете інтуїтивно відчути «свою» людину, вивчаючи її анкету.

Сонце у Водолії (або в 11 будинку)

Вашому знайомству можуть сприяти ваші друзі — наприклад, ви можете зустрітися на дні народженні, а може, друзі домовляться просто звести вас. Також можливо знайомство у фітнес-центрі, на марафоні, в місці скупчення людей, об’єднаних одним інтересом (клуб любителів шахів і так далі).

Сонце в Рибах (або у 12 будинку)

Ви можете познайомитися в лікарні, санаторії, готелі на березі океану або в спа, або під час вашої далекої поїздки кудись. Також ймовірно, що ваш чоловік може бути іноземцем, лікарем, психологом, фотографом або езотериком, а значить, вам підходять місця, де він може теоретично перебувати. Наприклад, медичний форум, або симпозіум йогів, фотографів тощо.