Розклад по Таро на Травень 2023 персонально для кожного зодіакового знака — знайдіть свою карту

Астролог та таролог Юлія Ліфанова зробила розклади на травень. Дізнайтесь що чекає на вас і яка енергетика буде присутня у вашому житті останній весняний місяць!

Починається феноменальний травень – місяць ретроградного Меркурія в Тельці та затемнення у знаку Скорпіон, який відповідає за глибокі емоції, почуття, установки та внутрішні резерви нашої психіки. Обидва знаки – і Телець, і Скорпіон – відповідають за ресурси: безпосередньо ваші фінанси та самооцінку, а також те, що має ваш партнер.

Травень — це місяць взаємообміну енергією, коли Всесвіт допомагатиме всім нам прокачати нашу самооцінку та віру у свій внутрішній ресурс. Це пов’язано з тим, що Юпітер заходить на знак Тельця, який відповідає за накопичення, красу та самоповагу. Тому не дивуйтеся, якщо до 16 травня у вас раптово прокинеться бажання займатися собою, своїм тілом, попросити збільшення зарплати, купити щось для комфортного та здорового життя. (Читайте також, Розклад по Таро на Квітень 2023 для кожного знака зодіаку – знайдіть свою карту).

на травень

Головна порада на травень для всіх знаків зодіаку — навчиться дозволяти собі трохи більше! Кохання, уваги, смачної їжі, фінансової грамотності заради стабільного та безпечного життя. Ставте свої цінності понад усе, а при доленосному виборі спирайтеся на те, що для вас є максимально важливим — ваша самооцінка, ваш погляд на світ і ваша особиста вигода!

Овен

Вам випав молодший аркан Сімка жезлів, що символізує відстоювання своїх особистих кордонів та боротьбу з конкурентами. Не переживайте, ви вистоєте і прорветесь, адже на карті хлопець ніби підноситься над своїми опонентами! Даний аркан обіцяє подолання труднощів, але тільки завдяки особистим зусиллям – не чекайте допомоги, вам доведеться на самоті вирішувати кілька серйозних завдань. З погляду особистого життя Сімка жезлів обіцяє суперечки, коли доведеться відстоювати своє право на особистий час, бажання та потреби – оберігайте свої особисті межі та поважайте себе.

На ілюстрації ми бачимо хлопця, який взутий у різні черевики — він стоїть на болотистій місцевості та явно зазнає незручностей. Але він відважний і послідовний, а значить переможе! Ймовірно, що у травні ви відчуєте себе в гущавині подій — вирішуйте все послідовно і успіх буде на вашому боці.

На травень

Телець

Вам випав молодший аркан Десятка Кубків, який обіцяє сімейне щастя, застілля у колі близьких та приємні події, пов’язані з нерухомістю. На карті ми бачимо сім’ю, яка стоїть під веселкою — вони щасливі та безтурботні, їхні серця наповнені радістю від повного порозуміння та гармонії. Ймовірно, що у травні ви возз’єднаєтеся з рідними, а може вас чекає поїздка в красиве та відокремлене місце на березі моря або біля лісу.

Також Десятка кубків – це остання карта цієї стихії, яка вказує на завершення якогось циклу у вашому житті. Можливо, ви досягнете мети, яка пов’язана з вашою родиною, купите будинок, а може продасте якесь майно. Крім того, вас можуть запросити на весілля чи на якийсь сімейний захід.

Близнюки

Вам випав аркан Лицар Пентаклей, який говорить про повільний та планомірний розвиток якогось процесу у вашому житті. Наприклад, ви можете почати заробляти з нового джерела доходу, або розвиватиметесь з фінансової точки зору. Також усі лицарі — це карти рухів, але у випадку Пентаклею йдеться про поїздку до санаторію, СПА, для підтримки здоров’я та імунітету.

Що стосується відносин, то на вас чекає повільний розвиток роману з чоловіком земної стихії: Тельцем, Дівою чи Козерогом. Не поспішайте – представники землі не люблять поспішати і воліють все зважувати.

Рак

Вам випав молодший аркан Десятка Жезлів, який обіцяє досить непросту в емоційному плані ситуацію, наче щось «нестерпне» у вашому житті. Кількість зобов’язань, проектів і справ буквально зашкалює – ви ледве тягнете свою нішу в гору. Десятки в Таро – це карти завершення циклу, тому будьте певні – на чомусь у травні ви поставите жирну крапку.

Наприклад, ви можете зважитися на звільнення або розрив відносин з персоною, яка вам вже не дорога. Також ви доробите свої справи, але ціною неймовірних зусиль — подумайте про відпочинок, який вам просто необхідний і краще на самоті.

На травень

Лев

Вам випав молодший аркан Дев’ятка Жезлів, який говорить про ваш дуже втомлений і пригнічений стан — вам доводиться захищати свої інтереси поодинці, «відстоювати» якусь непросту ситуацію і в травні у вас буде відчуття, що сил залишилося дуже мало. Дев’ятки в Таро – карта самотності, яка показує – там, де ви знаходитесь, є результат і результат виключно ваших дій.

Ви сильна особистість, але події вашого життя складаються морально непросто — поставте собі термін, після якого ви більше не тягтимете цю важку ситуацію далі.

Діва

Вам випав придворний аркан Королева Пентаклей, який швидше за все означає саме вас! Це дуже хороша карта, яка описує ваш травень, як період турботи про своє тіло, красу, харчування та здоров’я — ви вирішите розцвісти, а також відчувати себе дуже комфортно.

Королева Пентаклей – це карта продуманого побутового та фізичного комфорту, коли задоволення від приємної постільної білизни та чашечки чаю складно переоцінити. Імовірно, що у травні ви повністю займетесь собою: від салонів краси до оновлення гардеробу.

Терези

Вам випав молодший аркан Десятка Пентаклей, який описує хороше фінансове становище на протязі травня — до вас може прийти сума грошей (продаж нерухомості, допомога батьків) або ви вкладете фінанси в покупку житла. Також ймовірно, що на вас чекає важливий сімейний захід — приїзд родичів, велике застілля, весілля.

З погляду відносин карта обіцяє вигоду — швидше за все, ви прораховуватимете фінанси у вашій парі, а також підбиватимете підсумки якихось сімейних витрат/доходів.

Скорпіон

Вам випав молодший аркан Шістка Жезлів, який описує травень як однозначний місяць перемоги — ви підіб’єте якийсь підсумок, у рамках якого з боку виглядатимете тріумфатором! Чого б це не стосувалося, але на вас чекає визнання, шанування та внутрішнє почуття впевненого контролю над ситуацією.

З погляду відносин, у вашому житті може з’явитися стабільний пристрасний роман із досить впевненим у собі чоловіком — він буде ініціативним, сміливим і гарним.

Сни

Стрілець

Вам випав старший аркан Поміркованість, який закликає вас не квапити події і нічого не форсувати – Всесвіт вже вирішує ваш запит, тому просто наберіться терпіння. Що стосується питань кар’єри, то по помірності справи будуть йти спокійно, можливо трохи повільніше, ніж ви планували – вся справа в тому, що від вас зараз нічого не залежить.

З погляду відносин Поміркованість — це карта рівних відносин, без інтиму, але з глибоким розумінням іншої людини. Ймовірно, що у відносинах настане період спокою. Щодо здоров’я Поміркованість – це аркан зцілення: на карті ми бачимо ангела в білому одязі, який символізує високопрофільного лікаря.

Козеріг

Вам випав придворний аркан Королева Кубків, який говорить про досить емоційний період — мабуть, що у травні вас накриє хвиля переживань, пов’язаних із стосунками — захочеться висловитись, можливо навіть виплакатися. Іноді Королева Кубків позначає важливість занять із психологом, а значить вам може знадобитися об’єктивна допомога та погляд на ситуацію збоку.

Щодо персон, то у травні у вас може бути фокус на якійсь жінці — на мамі, на бабусі, на сестрі. Крім того, королева Кубків може принести неймовірну закоханість — такого у вашому житті не було давно!

Водолій

Вам випав молодший аркан Двійка Пентаклей, який принесе важливість фінансового аналізу та розрахунку: вам доведеться бути практичнішими, стабільнішими та раціональнішими. Можливо, що у вас з’явиться невелике джерело доходу, або «жонглюватимете» двома проектами.

З погляду відносин Двійка Пентаклей говорить про вибір, який вам доведеться зробити, виходячи з вигоди. Наприклад, ви вирішите бути з людиною, тому що вона господарська, відповідальна, може прибити полицю до стіни — це вибір, що здійснюється за розрахунком.

Риби

Вам випав молодший аркан Десятка мечів, який обіцяє вам втому та важке завершення якоїсь ситуації, стосунків чи проекту. На карті ми бачимо людину, яка лежить на березі океану — попереду світанок, але ніч поки що не відступила. Він убитий і пригнічений, бо якась подія морально виснажила його.

Важливо розуміти, що ви вже дійшли до кінця складного періоду далі новий день! Ймовірно, що на вас чекає завершення роману, проекту або чогось важкого у вашому житті. Тому вам треба набратися терпіння, можливо пройти лікування, курс масажів або акупунктур — попрощайтеся з негативом у своєму житті. Ніщо не триває вічно!