Ретроградний Mеркурій під час Мутаційного Коридору затемнень: що категорично не можна робити

Астролог та таролог Юлія Ліфанова розповідає, чому Меркурій під час Коридору Затемнень обов’язково змусить «залишити відбиток» на одній із сфер вашого життя.

Цього року «весняний» Ретроградний Меркурій у Тельці з 18 квітня до 15 травня збігається з періодом Коридору Затемнень, який відбувається з 20 квітня до 5 травня. Це означає, що окрім доленосних подій, Всесвіт хоче від нас «переглянути» щось, що пов’язане зі знаком Тельця.

В астрології Телець відповідає за фінанси та зарплату, самооцінку, матеріальну базу, цінності, тілесність та здоров’я, харчування, комфорт, стабільність — а отже саме ці питання можуть гостро стояти перед вами до 15 травня.

коридор затемнень

Щоб не було необдуманих дій, слідує:

  • Виявляти більше дипломатичності та не йти на відкриті конфлікти через гроші
  • Більше, але м’якше займатися харчуванням, тілом, зовнішністю
  • Продумати всі рішення, виходячи зі свого комфорту та фінансово вдалого майбутнього

Підсумовуючи, можна сміливо сказати — не варто діяти деструктивно, різко руйнуючи те, що становить вашу фінансову стабільність. Спробуйте переглянути те, що вас не влаштовує щодо грошей і займіться накопиченням! Саме такий підхід дозволить вам на наступному Ретроградному Меркурії у Діві у вересні 2023 року змінити професію, вкласти гроші у здоров’я, покращити свій режим та графік життя.