У найстаршої мами України відібрали дитину: в чому причина

У Чернігівській міській раді ухвалили рішення про негайне відібрання дитини у найстаршої мами України 78-річної Валентини Підвербної через неналежні умови догляду та проживання, а також загрозу життю дівчинки.

Про це повідомили у прес-службі міської ради, відповідне питання терміново розглянув виконком Чернігівської міської ради, передає “Це моя Україна“.

Як заявила прес-секретар міськради Юлія Циганок, виконком одноголосно підтримав питання про негайне відібрання неповнолітної дівчинки у матері.

“Управління у справах дітей готує відповідний позов до суду”, – заявила Юлія Циганок.

За її словами, якщо суд підтримає рішення виконкому міськради, то дитину влаштують до патронатної сім’ї або оберуть іншу форму виховання. Якщо суд не підтримає рішення виконкому, то дитину повернуть матері.

Донька сама повідомила про знущання

Сьогодні 12-річна донька найстаршої матері України 78-річної Валентини Підвербної в одній із соцмереж опублікувала допис, у якому розповіла про психологічне і фізичне знущання над нею з боку матері.

найстаршої мами
скріншот з допису дівчинки

Дівчинка виклала аудіо, де розмовляє з жінкою, голос якої схожий на Підвербну, про необхідність операції для позбавлення косоокості, а та відмовляє їй у цьому.

Працівники міського управління у справах дітей, ювенальної превенції Нацполіції, центру соціальних служб та спеціаліст “Сімейної поліклініки” виїхали за місцем проживання найстаршої мами України та дитини. Неповнолітня під час спілкування підтвердила інформацію, яку вказала в публікації і попросила, щоб її забрали від матері. Комісійно було складено акт оцінки рівня безпеки дитини і визначено як небезпечний.

Секретар міської ради Олександр Ломако повідомив, що дитину вже оглянув спеціаліст, травм не виявлено.

За неналежне виконання батьківських обов’язків на матір дівчинки поліцейські склали адміністративні протоколи.

Читайте також: Жінка народила дочку в 67: як живе зараз найстаріша мама світу з своєю донькою.

Підписуйтесь на новини «Це моя Україна»  тепер і в Telegram.