Гороскоп для усіх знаків зодіаку на тиждень з 1 по 7 травня

Астролог і таролог Юлія Ліфанова розповідає про тиждень затемнення у Скорпіоні, який підніме найгостріші переживання вашої душі на поверхню.

Найгостріший тиждень весни оголошується відкритим. Тиждень з 1 по 7 травня запам’ятається всім нам яскравим, буквально містичним затемненням у знаку Скорпіон. Воно цікаве тим, що відбувається на вузлі минулого в момент Повного місяця, а значить яскраво висвітить якусь важливу і кармічну сферу вашого життя, змусить підбити підсумок, зібрати якийсь урожай, зробити висновки. Скорпіон відповідає за фінанси, капітал, великі вкладення – ви можете прийняти рішення про купівлю нерухомості або її продаж. Також ймовірно, що Скорпіон може принести сильний сексуальний потяг, магнетичне тяжіння до людини.

Вузол минулого, на якому буде затемнення, говорить про те, що відбувається з нами цього тижня, — це «привіт» з минулого, від людей, з якими ви були разом і маємо якісь борги по кармі.

Все, що ми не бачимо, в Повний Місяць і Затемнення набуває ясних обрисів: Всесвіт ніби каже «Дивись, ось як все насправді». Важливо, що Повний місяць у Скорпіоні несе досить інтровертну та жіночу енергетику, а отже ситуація щодо затемнення 5 травня буде пов’язана з вашими глибокими почуттями.

Також протягом тижня на нас чекає прогрес у питаннях фінансів — у понеділок і вівторок 1-2 травня Місяць робить трін з Діви до Урану в Тельці. До вас можуть прийти ідеї, пов’язані з новим прогресивним підходом до заробітку.

Вже в середу, 3 травня, Місяць зробить приємний аспект трін до Венери у Близнюках — на вас чекають продуктивні комунікації з жінками, які можуть направити вас на консультацію, допомогти набути гармонії та рівноваги. Ця повітряна енергія може бути пов’язана із зустрічами у колі подруг, якісь приємні посиденьки, досить легкі розмови.

П’ятниця та субота 5-6 травня будуть емоційними через затемнення в Скорпіоні — можуть наринути почуття, переживання, або будуть моменти глибокої та неймовірної пристрасті.

А в неділю, 7 травня, Місяць у Стрільці може принести ідею, зацікавити вас у якомусь питанні, яке може стосуватися освіти, подорожей, покупок квитків та комунікацій з іноземцями. Можливо, з неділі на понеділок вас може відвідати ідея придбати собі якесь навчання або оплатити путівку.

Гороскоп

Овен

Трін Місяця та Урана 1 і 2 травня відбувається у вашому секторі фінансів та роботи. Ви можете отримати підтримку від колективу, або просунете якесь грошове питання. Можливо, вам схвалять підвищення зарплати, або ви зрозумієте, як більше і швидше заробляти.

Трин Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у вашому секторі комунікацій з партнерами, клієнтами та передплатниками. Завдяки якійсь жінці, листуванні з нею, або оформленню документів у вас порушиться питання реклами себе.

Затемнення у Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі іпотеки, капіталів та фінансів. Можливо, ви ухвалите рішення про фінанси у вашій родині, отримаєте спадщину, закриєте якийсь борг.

Телець

Трин Місяця та Урану 1 і 2 травня відбувається у вашому секторі кохання та самореалізації — у вас буде приємний прорив у відносинах, можливе покращення зовнішності. Ймовірно, ви замислитеся піти до зали та отримаєте на заняттях велике задоволення. Якщо ви маєте дітей, то з ними можуть бути дружні поїздки.

Трин Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у вашому секторі роботи та фінансів — у питаннях вашої зарплати вам може допомогти жінка. Хороша новина щодо доходів. Ймовірно, вам також вдасться плавно і гармонійно налагодити ваше харчування.

Затемнення у Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі відносин, шлюбу та партнерства. Ви можете поставити крапку у питаннях у відносинах: зважитися на весілля, на розлучення, на переїзд від партнера. Також у вас може закінчитись трудовий договір на роботі.

Гороскоп

Близнюки

Трін Місяця та Урана 1 і 2 травня відбувається у вашому секторі будинку та далеких поїздок – ви можете відчути бажання виїхати в житло ваших бабусь та дідусів. Або десь далеко почуватиметеся затишно та комфортно.

Трин Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у вашому секторі тіла та задоволень – ви можете вирушити до СПА, до салону краси, на заняття якимось приємним спортом. Також можливі радості у вигляді шопінгу, спілкування з кимось приємним. Свято.

Затемнення в Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі роботи – ви можете зважитися на звільнення або отримаєте результати з обстеження здоров’я. Також можете зважитись на те, щоб зробити операцію.

Рак

Трін Місяця та Урана 1 та 2 травня відбувається у вашому секторі поїздок з друзями — ви можете вирушити кудись у відрядження. Також буде вдалим отримання документів.

Трин Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у вашому секторі житла, пов’язаного з вашим минулим. Ви можете поїхати кудись до батьків у місце вашого минулого. Крім того, буде потреба побути на самоті.

Затемнення у Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі дітей – у вашої дитини може бути важлива подія, новина. Наприклад, розлучення, весілля, вагітність, вступ до ВНЗ тощо. Якщо у вас немає дітей, то ви можете ухвалити рішення щодо свого хобі. Також можливий момент пристрасті, зустріч із коханим.

Гороскоп

Лев

Трін Місяця та Урана 1 і 2 травня відбувається у вашому секторі фінансів та кар’єри – ви можете отримати інформацію, як заробляти більше в рамках вашої професії. Можуть озвучити новину щодо підвищення зарплати.

Трин Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у вашому секторі зустрічей, документів та поїздок — можлива, наприклад, вдала зустріч із подругою у кафе.

Затемнення в Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі житла та родичів – ви можете опинитися на сімейному заході, застілля у колі близьких. Також ймовірно, що буде рішення про продаж чи купівлю житла. Ви закриваєте якесь важливе питання щодо сімейної нерухомості.

Діва

Трін Місяця та Урану 1 та 2 травня відбувається у вашому секторі освіти та просування – ви зможете добре зробити промо своєї діяльності. Також вдалим буде здобуття освіти для просування себе та покращення своєї зовнішності. Може бути комунікація з якимсь учителем чи людиною, яка для вас є авторитетом. Він дасть гарну пораду.

Трин Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у ваших секторах фінансів та кар’єри – у вас вийде просунути себе у грошовому питанні, підняти свою зарплату.

Затемнення в Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі родичів та поїздок – у вас може бути зустріч із рідними, застілля. Можливо, доведеться вирушити до місць, які мають кармічне значення для вас.

Терези

Трін Місяця та Урану 1 і 2 травня відбувається у вашому секторі таємних капіталів та інвестицій – ви можете зробити вкладення, взяти кредит. Ймовірно, у вас буде потреба у поїздці у віддалене місце для операції. Або у вас будуть таємні інтимні стосунки.

Трин Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у секторі поїздок та навчання. Ви можете вирушити в невелику подорож або у вас буде легкий апгрейд самої себе. Наприклад, через комунікацію з учителем, коучем, якоюсь авторитетною для вас людиною.

Затемнення у Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі фінансів та самооцінки. Ви можете отримати рішення щодо зарплати, або просто самі побачите, чого ви варті і яка ваша самооцінка. Також може бути надходження кармічної суми грошей, наприклад, від родичів.

Скорпіон

Трін Місяця та Урана 1 і 2 травня відбувається у вашому секторі планів на майбутнє та чоловіка – ви і ваш партнер можете прийняти рішення, можливо, у вас з’явиться якийсь план на майбутнє. Також можлива важлива комунікація в колективі, яка просуне вас через рекламну кампанію.

Трин Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у секторі фінансів, пов’язаних з вашим минулим. Можливо, що ви зможете вирішити питання щодо спадщини чи якогось кредиту, іпотеки, капіталовкладення.

Затемнення в Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому знаку, а отже, у вас буде емоційний кінець тижня, пов’язаний із важливим рішенням. За відносинами, за зовнішністю, з якогось професійного просування. Ви можете опинитися в центрі уваги, емоційно це буде дуже важливим для вас. Крім того, це може бути відвідування лікаря, обстеження, хірургічне втручання або важлива комунікація з психологом/тарологом.

Стрілець

Трін Місяця та Урана 1 та 2 травня відбувається у вашому секторі роботи та кар’єри. У вас може бути важлива комунікація з керівником, яка покращить ваш режим та графік роботи.

Трін Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у вашому секторі друзів партнерів. Можливо зустріч на вечірці, з кимось із близьких, або, завдяки комунікації з вашим партнером і кимось із подруг, ви досягнете якоїсь мети з кар’єри. Вам можуть активно допомагати жінки.

Потім у Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі далеких поїздок — ви можете вирушити кудись на самоті (санаторій, спа, лікарня), або у вас буде важлива комунікація з психологом, тарологом, астрологом. Ця людина яскраво висвітить те, що заважає вам по життю рухатися далі.

Козеріг

Трин Місяця та Урану 1 і 2 травня відбувається у вашому секторі особистих проектів та міжнародних відносин — у вас трапиться прорив у досягненні якоїсь мети в рамках власної справи чи ваших дітей. Ці два дні Фортуна буде поряд із вами.

Трин Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у вашому секторі кар’єри та роботи – вам може допомогти жінка, яку ви наймете на роботу. Також ця жінка може бути медиком, але тоді її допомога буде пов’язана з досягненням якогось вашого статусу (наприклад, медобстеження дозволять отримати сертифікат, паспорт, посвідку на проживання).

Затемнення у Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі подорожей та поїздок – ви можете вирушити туди, де ви вже бували раніше. У будь-якому випадку, затемнення щось зробить з вашим світоглядом – начебто ви зміните своє ставлення до того, у що вірите. У побутовому плані може бути подорож до родичів чоловіка. Також ймовірно, що ви вирішите завершити навчання та отримаєте якийсь міжнародний документ (паспорт, диплом, сертифікат). Якщо у вас відбувався суд, то до 5 травня справа закриється.

Водолій

Трін Місяця та Урану 1 і 2 травня відбувається у вашому секторі житлових питань та капіталів – ви можете отримати дозвіл на іпотеку, кредит, вдало вирішити питання спадщини.

Трін Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у ваших секторах дітей та поїздок, а також освіти та хобі. Якщо вам актуальна тема дітей, то на тижні у вас вийде поставити питання щодо освіти дитини. А якщо вам актуальна тема реалізації власного проекту, то, швидше за все, цього тижня будуть вдалі просування в мережі, а також допомога коуча чи вчителя.

Затемнення у Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі кар’єри – ви можете змінити професію, звання, статус. У вас може змінитися начальник, або подія у затемнення буде стосуватися безпосередньо керівника. Крім того, цей же сектор відповідає за батька — у його житті може статися важлива кармічна подія.

Риби

Трін Місяця та Урану 1 та 2 травня відбувається у вашому секторі отримання юридичних документів та оформлення договорів. У вас вдасться підписати якісь важливі папери. Вони можуть бути пов’язані з трудовим договором, шлюбним або на оформлення/надання якихось послуг.

Трін Місяця та Венери у Терезах та Близнюках 3-4 травня відбувається у ваших секторах нерухомості та оформлення іпотеки, кредитів та спадщини. Ймовірно, що ви вдало зможете оформити договори та документи у рамках вашого житлового питання завдяки допомозі жінки (мама, сестра, подруга).

Затемнення у Скорпіоні 5-6 травня відбувається у вашому секторі подорожей та поїздок – ви можете вирушити туди, де ви вже бували раніше. У будь-якому випадку, затемнення щось зробить з вашим світоглядом – начебто ви зміните своє ставлення до того, у що вірите. У побутовому плані може бути подорож до родичів чоловіка. Також ймовірно, що ви вирішите завершити навчання та отримаєте якийсь міжнародний документ (паспорт, диплом, сертифікат). Якщо у вас відбувався суд, то до 5 травня справа закриється.